witam wszystkich,mam okazje zakupic plotery HP desing720 i HP desingjet 650c jak rowniez ploter firmy Roland Fj 540,problem polega na tym ze nie dzialaja od 2 lat- tzn nie byly podlaczone do sieci.
Wczesniej wszystkie dzialaly bez zarzutow wedlug wlasciciela,wiec mampytanie na co zwracac uwage?
Moze Marcin alias Czornyj moglby sie wypowiedziec?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami