Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: ebay PROBLEM

  1. #11

    Domyślnie

    A co z kasą ?
    ff

  2. #12

    Domyślnie

    Nic, na razie poczekaj aż przyjdzie, jak przyjdzie i będzie uszkodzone to sprawdzisz co i wtedy się zastanowisz.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Ja bym mu odpisał, "wysłałem sprzęt sprawny, jeżeli stwierdzę ze usterki wcześniej nie było pokryje pan koszt naprawy i przesyłki"

    - - - - kolejny post - - - - - -

    dokładnie, nie odsyłaj kasy dopóki nie dotrze towar z powrotem

  5. #15

    Domyślnie

    Napisz grzecznie, ze po otrzymaniu towaru zwrocisz pieniadze.

    Jesli cos wystawiasz zaznacz EU only i dodaj, ze kupujacy pokrywa koszty przesylki w obie strony.

    Zaczniesz krecic z naprawa to naprawde dostaniesz uszkodzony kabel, tak czy siak stracisz. Moze byc tak, ze kupujacy zrezygnuje i niczego nie wysle.

  6. #16

    Domyślnie

    Panowie, lubie was i lubie czytac wasze merytoryczne posty, ale te nie sa merytoryczne- pan kupujacy moze teraz z zakupionym towarem robic co mu sie podoba- moze go wyslac do Polski lub do Paragwaju- towar wcale nie musial byc sprawny, towar mogl byc nabazgranym na serwetce dinozaurem - jesli odpowiada to opisowi lub opis nie podaje czegos przeciwnego to jest "po ptokach"- nic nie pisac, nic nie robic- tak dziala eBay. Napisalem juz o tym w tym threadzie- cwaniaki sprzedawaly gapom opakowania iPhone 6 za 470 ojronen- towar byl zgodny z opisem (chytrze pomyslane zwroty dla native speakerow) i gapy mgly "se dzwonic" pudelkiem. Zupelnie inczej wygladaloby to, gdyby kolega zalozyciel threada byl sklepem.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 03-03-2016 o 13:06
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    panowie, lubie was i lubie czytac wasze merytoryczne posty, ale te nie sa merytoryczne- pan kupujacy moze teraz z zakupionym towarem robic co mu sie podoba- moze go wyslac do polski lub do paragwaju- towar wcale nie musial byc sprawny, towar mogl byc nasmarowanym na serwetce urzadzeniem- jesli odpowiada to opisowi to lub opis nie podaje czegos przeciwnego to jest "po ptokach"- nic nie pisac, nic nie robic- tak dziala ebay.
    W takim przypadku paypal odda pieniadze tubylcowi i pokryje koszty przesylki na koszt sprzedajacego.... tak to dziala.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Panowie, lubie was i lubie czytac wasze merytoryczne posty, ale te nie sa merytoryczne- pan kupujacy moze teraz z zakupionym towarem robic co mu sie podoba- moze go wyslac do Polski lub do Paragwaju- towar wcale nie musial byc sprawny, towar mogl byc nabazgranym na serwetce dinozaurem - jesli odpowiada to opisowi lub opis nie podaje czegos przeciwnego to jest "po ptokach"- nic nie pisac, nic nie robic- tak dziala eBay. Napisalem juz o tym w tym threadzie- cwaniaki sprzedawaly gapom opakowania iPhone 6 za 470 ojronen- towar byl zgodny z opisem (chytrze pomyslane zwroty dla native speakerow) i gapy mgly "se dzwonic" pudelkiem. Zupelnie inczej wygladaloby to, gdyby kolega zalozyciel threada byl sklepem.
    Dyrdymaly wypisujesz. Jak nic nie odpisze to nie ma ani towaru spowrotem, ani kasy (bo ebay/Paypal sam odda kupujacemu, jesli sie upomni, a pozniej sciagnie ze sprzedawcy), a bardzo prawdopodobne, ze w pakiecie otrzyma tez negatywa.

    Jeszcze raz powtarzam - w kwestiach spornych ebay niemal zawsze staje po stronie kupujacego. Wyjatkiem sa kupujacy recydywisci - regularnie domagajacy sie zwrotu kasy, badz wymiany przedmiotu.
    D600; T 28-75 F2,8; S Art 24 1,4; N 50 1.8G; N 80-200 2.8; Metz 50 AF-1, Manfrotto 390

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    zalozyciel threada byl sklepem.
    Panie nie czelendżuj mnie takimi kejsami bo Cię tiketem nagrodzę.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #20

    Domyślnie

    Tymczasem napisałem mu, żeby towar odesłał. Dodałem również że jeśli okaże się iż np nie umie tego podłączyć lub zepsuł wtyk ja to naprawię ale wtedy przesyłki na jego koszt.
    Teraz ma problem, że z góry bez oględzin nie oddaje mu całej kasy :/
    ff

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •