Witam,
zdjecie zostało zrobione podczas pierwszego postoju (camp) Machame Hut [3000m.n.p.m] w drodze na Kilimanjaro, Tanzania.
Zapraszam.
|CanonD60|Sigma10-20mm@15mm|ISO400|f/8|1/20; 1/40; 1/80sek.|polaryzator|5 pionowych kadrów|
Szukaj
Witam,
zdjecie zostało zrobione podczas pierwszego postoju (camp) Machame Hut [3000m.n.p.m] w drodze na Kilimanjaro, Tanzania.
Zapraszam.
|CanonD60|Sigma10-20mm@15mm|ISO400|f/8|1/20; 1/40; 1/80sek.|polaryzator|5 pionowych kadrów|
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Skontaktuj się z nami