Co oni tam palą?
Bagnet od lustrzanki w bezlusterkowcu?
To nie można przejściówki zrobić?
Czy nie mają zamiary projektować dedykowanych obiektywów?
Oni są jacyś inni. Mówię o aparatach.
Szukaj
Co oni tam palą?
Bagnet od lustrzanki w bezlusterkowcu?
To nie można przejściówki zrobić?
Czy nie mają zamiary projektować dedykowanych obiektywów?
Oni są jacyś inni. Mówię o aparatach.
Odnoszę wrażenie, że ludzie nie uczą się na błędach konkurencji. Pentax już miał pomysł na bezlustro z bagnetem SLRa i poległ. Przyczynił się pewnie też wygląd K-01, ale o nowej Sigmie też trudno powiedzieć, że jest ładna (a już ten ucięty od dołu grip to jakiś dowcip).
www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45
Moja lista najbrzydszych aparatów ery cyfrowej.
1. Pentax K-01
2. Sigma dp Quattro
3. Sigma Quattro H
Dokładnie. I którejś z limitowanych lajek:
Szczerze, to uważam, że sam bym lepiej zaprojektował ergonomię tej Sigmy, nie mówiąc o inżynierach z Sony.
Skontaktuj się z nami