Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Co oni tam palą?
    Bagnet od lustrzanki w bezlusterkowcu?
    To nie można przejściówki zrobić?
    Czy nie mają zamiary projektować dedykowanych obiektywów?
    Oni są jacyś inni. Mówię o aparatach.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #2

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie, że ludzie nie uczą się na błędach konkurencji. Pentax już miał pomysł na bezlustro z bagnetem SLRa i poległ. Przyczynił się pewnie też wygląd K-01, ale o nowej Sigmie też trudno powiedzieć, że jest ładna (a już ten ucięty od dołu grip to jakiś dowcip).
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  3. #3

    Domyślnie

    Moja lista najbrzydszych aparatów ery cyfrowej.
    1. Pentax K-01
    2. Sigma dp Quattro
    3. Sigma Quattro H
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 23-02-2016 o 14:44
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Moja lista najbrzydszych aparatów ery cyfrowej.
    1. Pentax K-01
    ...
    Spokojnie, następca będzie w 32kolorach - do wyboru.

  5. #5

    Domyślnie

    Zrób miejsce na pudle dla Lunara

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Zrób miejsce na pudle dla Lunara
    No tak.Ta przeróbka Sony im nie wyszła

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Dokładnie. I którejś z limitowanych lajek:
    Kolejka na pudło jest dłuższa niż myślałem
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #7

    Domyślnie

    Dokładnie. I którejś z limitowanych lajek:


  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem jak z ergonomią bo nie mam okazji dotknąć, ale wygląd ma ciekawy - mi się podoba. Szkoda ze mocowanie nie jest Sony E.

  9. #9

    Domyślnie

    Szczerze, to uważam, że sam bym lepiej zaprojektował ergonomię tej Sigmy, nie mówiąc o inżynierach z Sony.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Szczerze, to uważam, że sam bym lepiej zaprojektował ergonomię tej Sigmy, nie mówiąc o inżynierach z Sony.

    No no...

    Miałem do czynienia z projektowaniem tego typu sprzętów i zapewniam Cię że to nie jest trywialna sprawa, zwłaszcza gdy musisz upchnąć konkretną elektronikę do środka

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sigma Quattro
    By shaolin in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 13-09-2014, 06:48
  2. A1 Quattro
    By maciek.evo in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 23:28
  3. audi coupe quattro
    By audik in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 18:38
  4. Audi A4 Quattro
    By Grześ P in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-07-2009, 01:21
  5. jak quattro to nie tylko asfalt....
    By Piotrek_K in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-06-2009, 09:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •