Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Sigma Quattro H.

    Moim zdaniem super oferta. Matryca APS-H w bezlusterkowcu Wygląda na to, że to matryca 3x 14Mpix.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystkie A7R i D810 powinny się bać. Chyba, że zabije ceną, jak to Sigma ma w zwyczaju. Nie wiadomo, jak szkła APS-C będą kryły mnożnik 1.3. No i czy dadzą rozsądny soft, bo ostatnia wersja SPP dla Quattro to jest jedna wielka porażka. Aha - synchro 1/800 (?).

  3. #3

    Domyślnie

    piękny nie jest
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  4. #4

    Domyślnie

    zamierzają do tego zrobić szereg dedykowanych szkieł? od wielu lat używam aparatów z mnożnikiem 1.3, nie ma szerokich kątów, 50 jest jakaś przydługa, jedynie na długich tele ma to jakąś przewagę, reszta to głównie wady

  5. #5

    Domyślnie

    Gdyby to body byłoby dostępne z różnymi bagnetami to byłoby ciekawie

  6. #6

    Domyślnie

    Projektant w Sigmie jest jakiś taki estetyczny inaczej.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #7

    Domyślnie

    Co oni tam palą?
    Bagnet od lustrzanki w bezlusterkowcu?
    To nie można przejściówki zrobić?
    Czy nie mają zamiary projektować dedykowanych obiektywów?
    Oni są jacyś inni. Mówię o aparatach.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #8

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie, że ludzie nie uczą się na błędach konkurencji. Pentax już miał pomysł na bezlustro z bagnetem SLRa i poległ. Przyczynił się pewnie też wygląd K-01, ale o nowej Sigmie też trudno powiedzieć, że jest ładna (a już ten ucięty od dołu grip to jakiś dowcip).
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  9. #9

    Domyślnie

    Moja lista najbrzydszych aparatów ery cyfrowej.
    1. Pentax K-01
    2. Sigma dp Quattro
    3. Sigma Quattro H
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 23-02-2016 o 14:44
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #10

    Domyślnie

    Zrób miejsce na pudle dla Lunara

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sigma Quattro
    By shaolin in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 13-09-2014, 06:48
  2. A1 Quattro
    By maciek.evo in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 23:28
  3. audi coupe quattro
    By audik in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 18:38
  4. Audi A4 Quattro
    By Grześ P in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-07-2009, 01:21
  5. jak quattro to nie tylko asfalt....
    By Piotrek_K in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-06-2009, 09:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •