Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie macbook pro + lcd 42cale

    pozwole sobie zlozyc nowy watek w tym dziale poniewaz kilka dni temu odkrylem nowa jakosc obrabiania zdjec. macbook ,kabel DVI/HDMI ,na drugim koncu kabelka duzy LSD.brak mi slow ja to wszystko wspolpracuje i jak nisamowicie wyglada zdjecie na ekranie
    Road to Manila

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariobigamista Zobacz posta
    pozwole sobie zlozyc nowy watek w tym dziale poniewaz kilka dni temu odkrylem nowa jakosc obrabiania zdjec. macbook ,kabel DVI/HDMI ,na drugim koncu kabelka duzy LSD.brak mi slow ja to wszystko wspolpracuje i jak nisamowicie wyglada zdjecie na ekranie
    jesli na drugim koncu masz lsd, to nie ma sie co dziwic, ze odkrywasz nowe wymiary obrabiania zdjec

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leon28 Zobacz posta
    jesli na drugim koncu masz lsd, to nie ma sie co dziwic, ze odkrywasz nowe wymiary obrabiania zdjec
    wymiary X, Y i Z to dla niego za mało, wraz z LSD przyszły nowe, tajemnicze (fizycy naliczyli bodajże 26 wymiarów, przy czym niektóre są coś mocno zwinięte w sobie - nie bardzo rozumiem teorię superstrun, ale nasz forumowy kolega chyba jest w stanie dostrzec je gołym okiem z takim LSDowym zestawem )
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    wymiary X, Y i Z to dla niego za mało, wraz z LSD przyszły nowe, tajemnicze (fizycy naliczyli bodajże 26 wymiarów, przy czym niektóre są coś mocno zwinięte w sobie - nie bardzo rozumiem teorię superstrun, ale nasz forumowy kolega chyba jest w stanie dostrzec je gołym okiem z takim LSDowym zestawem )
    Zeby tylko nie zobaczyl czarnej dziury, bo bedzie to jego ostatni widok
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  5. #5

    Domyślnie

    To jest LCD czy LSD, bo ten ostatni to używał już Andy Warhol w dużym nadmiarze.

  6. #6
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hicks Zobacz posta
    Zeby tylko nie zobaczyl czarnej dziury, bo bedzie to jego ostatni widok
    z LSD to nawet terrasekt płasko wygląda
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  7. #7

    Domyślnie

    Dobra Mario napisz coś o tym macku!
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  8. #8

    Domyślnie

    Zapewne kolega odkrywa na nowo swoje zdjęcia i czerpie mnóstwo radości z pracy na Macu... no i LCD... ))

  9. #9

    Domyślnie

    No nie no hehe poprawił mi się humor A co do LSD to daruj sobie bo jeszcze nie widziałeś jak ZX Spectrum działa wraz z LSD
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #10

    Domyślnie

    Tez mnie nie dziwi, ze przy LSD świat jest taki piekny , hahahahaha.....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •