Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    a nie masz problemów z rozdzielczością? chyba że mówisz o TV po którego podłączyłeś kompa... jakchcesz to możesz podłączyć kompa pod projektor i będziesz miał przekątną na poziomie 300".... ale wielkość obrazu to nie wszystko choć ważny element jeśli do tego masz Full HD to ok bo znaczy tyle że masz rozdzielczość 1920x1200. gwoli ścisłości i systematyzacji. co to są za 42" i z jaką rozdzielczością? wiem że fotki oglądane na TV nawet na sprzęcie HD ready to interesujące doznanie podobnie do oglądania fotek "publikowany" na ścianie z projektora - polecam oczywiście w "dobrej" rozdzielczości (1024x748 przynajmniej)

    pozdrawiam
    co się człowiek przejęzyczy to czasem bardzo zabawnie wychodzi LCD LSD SLD itd.
    HI HI HI

  2. #12

    Domyślnie

    philips fullHD obraz jest nieprawdopodobnie ostry,jak podpinalem sprzet do Pionieera z rozdzielczosc a 1200 bylo lekkie mydelko
    Road to Manila

  3. #13

    Domyślnie

    Potwierdzam, praca na takim ekranie to niezła jazda Ja podpinałem swojego maca do Sony bravia 40" full HD. Rewelacja
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  4. #14

    Domyślnie

    Hmmm co do jakości LCD to jeżeli masz na końcu kabla tego maca (napisz coś o nim ciekawego) db kabel DVI/HDMI podpięty do telewizora LCD to można powiedzieć o fajnej jakości. Zniewalające to nie jest, przynajmniej w moim wypadku mam w kompie Saphire X1950 512MB z wyjściem 2x HDMI podpięte do 32" Sony BRAVIA HD.... itd.... i jakoś mnie to nie zszokowało, i mimo wszystko wolę prace na poczciwym CTRze. LCD jest fajny z konsolą, filmami w HD... może mój kabel nie jest takiej jakości jak Twój.
    Podsumowując: nie skreślam zniewalającej jakości Twojego LCD + macbook, ja osobiście wolę prace na monitorze
    "...pośród ślepców, jednookim królem byłem"

  5. #15

    Domyślnie

    może za blisko siedziałeś
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •