Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    To żeś mi poradził... :P No właśnie ja dywaguję o wtónych problemach
    Zapraszam do skorzystania z usług fotografii i wideofilmowania ślubnego w Bydgoszczy.

    zawodowyfotograf.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Światło
    Takie info nic nie wnosi do wątku. Jeżeli już piszesz takie rzeczy to przynajmniej się jakoś rozwiń.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #14

    Domyślnie

    wprost nic nie wnosi, ale każdy lekko odnajdujący się w tematyce fotografii, wie, że jak mamy opanowane (dobrze, czyt. po naszej myśli) naświetlone klatki to potem w postprodukcji można zdziałać cuda z dużą łatwością.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    wprost nic nie wnosi, ale każdy lekko odnajdujący się w tematyce fotografii, wie, że jak mamy opanowane (dobrze, czyt. po naszej myśli) naświetlone klatki to potem w postprodukcji można zdziałać cuda z dużą łatwością.
    No jasne, że dobre opanowanie światła to połowa sukcesu. Rzecz w tym, że samo napisanie "światło" niewiele wnosi. To chyba też oczywiste

    Byłoby dużo fajniej jakby fafniak, czy też ktokolwiek inny mający coś do powiedzenia, nieco się rozwinął w temacie zamiast nabijania postów. Pod każdym pytaniem o technikę można przecież napisać "światło", "obróbka", "color grading".
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  6. #16

    Domyślnie

    Przepraszam... wystarczy chyba obejrzeć obrazki ? Trzeba wyjaśnić jakie tam jest światło ?
    Co do nabijania postów - mam to głęboko w dupie - jak dla mnie możecie mi wyzerować licznik

    Pomijając zdjęcie z czukczami - to światełko nie jest wypełniające. Raczej w mniejszym lub większym stopniu rysujące.
    Wydaje sie ze pierwszy plan potraktowany jest większym wyostrzaniem detalu/clarity z jednoczesnym ociepleniem obrazka - pomijajac ostatni link
    Gradaja planów przy pomocy światła - daje już solidne podstawy żeby "coś z tego było "

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Przepraszam... wystarczy chyba obejrzeć obrazki ? Trzeba wyjaśnić jakie tam jest światło ?
    Myślę, że wyjaśnienie jakie tam jest światło i jaki ma wpływ na zdjęcia bardzo by pomogło. To co np. dla Ciebie jest oczywiste nie musi być oczywiste dla innych, nikt nie rodzi się wszechwiedzący.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  8. #18

    Domyślnie

    Dziewczyna z pierwszego linku - brzoskwińka...

  9. #19

    Domyślnie

    A może warto zapytać owego rosjanina jak to zrobił?
    D7100; D80; T17-50; N70-300VR; N35 1.8G

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KELT Zobacz posta
    A może warto zapytać owego rosjanina jak to zrobił?
    Jak znajdziecie kontakt to mogę znajomą poprosić aby coś po rosyjsku wyskrobała jeżeli będzie trzeba i gdyby odpowiedział to przetłumaczyła na polski.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Obróbka
    By Pelson1919 in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-11-2013, 09:54
  2. Male tlumaczenie na EN, DE, ES (RU i CN)
    By docxxx in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 23:31
  3. Obróbka
    By nocny333 in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 19:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •