Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Filmy w Nikon D5200

    Przy maksymalnych ustawieniach jakości filmów możliwe jest nagranie tylko 30minut.

    Da radę coś zmodyfikować aby dało się nagrywać dłużej ?

  2. #2

    Domyślnie

    Tak - w bardzo prosty sposób - kupić kamerę wideo, a nie aparat fotograficzny, bo ten nagrywa tylko do 30 minut.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Acha... No to jak się nie da nic zrobić to trudno.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Tak - w bardzo prosty sposób - kupić kamerę wideo, a nie aparat fotograficzny, bo ten nagrywa tylko do 30 minut.
    Z tego co słyszałem to GH4 z najnowszym softem nie ma już tego ograniczenia, podobnie jak np hakowany D5100 czy D7000 choć w przypadku dwóch ostatnich nie wiadomo do końca czy nie zostawili ograniczenia co do wielkości pliku.

  5. #5

    Domyślnie

    GH4 od początku nie miał limitu, ale nie u nas.A najnowszy soft go znosi, ale za kasę... Poza tym GH4 to nie aparat, a kamera w obudowie aparatu.


    Aparaty mają limit, bo taki jest wymagany prawem.


    W D5100 i D7k po zhackowaniu sofu w FHD i tak nagrasz tylko 30 min, bo limit 4GB nadal obowiązuje.
    Przy 720p i niskiej jakości da się nagrać prawie godzinę.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #6

    Domyślnie

    Gonzo. Skoro GH4 to nie aparat to poproś o sprostowanie na stronie producenta bo widocznie żyje w nieświadomości I co za różnica czy soft znosi ograniczenie za kasę czy nie. Ważne, że znosi. Aparatów też nie rozdają za darmo, a często (np u Nikona) jest podobnie tzn, że niektóre z funkcjonalności są po prostu zablokowane w tańszych aparatach i płacimy za ich odblokowanie kupując droższy model.

  7. #7

    Domyślnie

    Szkoda, że jest to ograniczenie.

    Karta pamięci zazwyczaj jest w FAT32, a więc ograniczenie jednego pliku jest do 4GB. Takie coś wyczytałem.
    Będę na laptopie to sprawdzę czy przy ExFAT też będzie to ograniczenie (a raczej tak).

  8. #8

    Domyślnie

    Format karty nie ma znaczenia - wystarczy zajrzeć do instrukcji aparatu.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Podobne wątki

  1. Nikon D5200
    By all6 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-05-2015, 11:08
  2. Nikon D5200
    By fafik 39 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 08-02-2015, 21:38
  3. Filmy - Nikon D5100
    By Upartus in forum Video/film
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 19:28
  4. Nikon d5200
    By Bartez242 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 21:31
  5. Nikon D800 - Filmy
    By Upartus in forum Video/film
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 23:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •