Przy maksymalnych ustawieniach jakości filmów możliwe jest nagranie tylko 30minut.
Da radę coś zmodyfikować aby dało się nagrywać dłużej ?
Szukaj
Przy maksymalnych ustawieniach jakości filmów możliwe jest nagranie tylko 30minut.
Da radę coś zmodyfikować aby dało się nagrywać dłużej ?
Tak - w bardzo prosty sposób - kupić kamerę wideo, a nie aparat fotograficzny, bo ten nagrywa tylko do 30 minut.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Acha... No to jak się nie da nic zrobić to trudno.
GH4 od początku nie miał limitu, ale nie u nas.A najnowszy soft go znosi, ale za kasę... Poza tym GH4 to nie aparat, a kamera w obudowie aparatu.
Aparaty mają limit, bo taki jest wymagany prawem.
W D5100 i D7k po zhackowaniu sofu w FHD i tak nagrasz tylko 30 min, bo limit 4GB nadal obowiązuje.
Przy 720p i niskiej jakości da się nagrać prawie godzinę.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Gonzo. Skoro GH4 to nie aparat to poproś o sprostowanie na stronie producenta bo widocznie żyje w nieświadomościI co za różnica czy soft znosi ograniczenie za kasę czy nie. Ważne, że znosi. Aparatów też nie rozdają za darmo, a często (np u Nikona) jest podobnie tzn, że niektóre z funkcjonalności są po prostu zablokowane w tańszych aparatach i płacimy za ich odblokowanie kupując droższy model.
Szkoda, że jest to ograniczenie.
Karta pamięci zazwyczaj jest w FAT32, a więc ograniczenie jednego pliku jest do 4GB. Takie coś wyczytałem.
Będę na laptopie to sprawdzę czy przy ExFAT też będzie to ograniczenie (a raczej tak).
Format karty nie ma znaczenia - wystarczy zajrzeć do instrukcji aparatu.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Skontaktuj się z nami