Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie krótki film z teneryfy



    proszę o konstruktywna krytykę
    D7000
    N 35 1.8 DX l T 12-24 4 l T

  2. #2

    Domyślnie

    Bez ładu i składu. Kamera lata jak napita. Ujęcia kiepskie: poobcinane, coś włazi w kadr, ostrość lata jak chce.
    Do domowego archiwum na zasadzie - byliśmy tam. Ot, kilka wspomnień. Pokazywanie znajomym już raczej nie.
    I nie jest to złośliwe, ani konstruktywne. Dla Ciebie fajne, bo tam byłeś.
    ========================
    Fakt - na plus, że krótko i zwięźle.
    Ostatnio edytowane przez amirez ; 09-02-2016 o 20:25
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Strasznie trzęsiesz kamerą i masz częste problemy z ostrością. Na plus zaliczam, że nie ma przydługich scen .
    Moim zdaniem wyjazd na Teneryfę zasługuje na film co najmniej 3-4 minutowy, z pokazaniem kilku charakterystycznych miejsc, żeby postronny widz także wiedział, że film jest z Teneryfy (może wulkan Teide, może los Gigantes, może Masca)
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Bez ładu i składu. Kamera lata jak napita. Ujęcia kiepskie: poobcinane, coś włazi w kadr, ostrość lata jak chce.
    Do domowego archiwum na zasadzie - byliśmy tam. Ot, kilka wspomnień. Pokazywanie znajomym już raczej nie.
    I nie jest to złośliwe, ani konstruktywne. Dla Ciebie fajne, bo tam byłeś.
    ========================
    Fakt - na plus, że krótko i zwięźle.

    szkoda że nie nagrywałem nikonem więcej ujęć dopiero po przyjeździe gdy zacząłem przeglądać na kompie materiał dotarło do mnie jaki potencjał ma ta kamera.
    No ale muszę stanać w obronie mojego filmiku. To jest oczywiscie twoje subiektywne spojrzenie przez pryzmat twojego gustu, ale nie pomyślaleś przez chwile że to
    jest pewna wypowiedz artystyczna która ma swoja formę w sposobie kadrowania, ostrzenia itd...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    Strasznie trzęsiesz kamerą i masz częste problemy z ostrością. Na plus zaliczam, że nie ma przydługich scen .
    Moim zdaniem wyjazd na Teneryfę zasługuje na film co najmniej 3-4 minutowy, z pokazaniem kilku charakterystycznych miejsc, żeby postronny widz także wiedział, że film jest z Teneryfy (może wulkan Teide, może los Gigantes, może Masca)

    ten filmik miał tylko zaakcentować pewien jeden wieczór na teneryfie, fakt ze powinienem dać inny tytuł bo teneryfy tam prawie nie widać, ale jak masz ochotę zapraszam do obejrzenia dwóch filmików które zostały nagrane gopro

    https://www.youtube.com/watch?v=qGQjegxWaUM

    https://www.youtube.com/watch?v=EdvGyNV40Zs
    D7000
    N 35 1.8 DX l T 12-24 4 l T

  5. #5

    Domyślnie

    Ja tych linków nie klikam, drugi raz nie dam się nabrać.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Crevius Zobacz posta
    ale nie pomyślaleś przez chwile że to
    jest pewna wypowiedz artystyczna która ma swoja formę w sposobie kadrowania, ostrzenia itd...
    ]
    dorabiasz zbędna ideologię do bubla jaki nam tu zaprezentowałeś. Masz aparat, ćwicz i z czasem powinno być lepiej.

  7. #7

    Domyślnie

    " To jest oczywiscie twoje subiektywne spojrzenie przez pryzmat twojego gustu, ale nie pomyślaleś przez chwile że to
    jest pewna wypowiedz artystyczna która ma swoja formę w sposobie kadrowania, ostrzenia itd..."
    Fajne. Jak w kabarecie Młodych Panów /2.20 - 2.40/ : bo żona źle znosi krytykę
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Crevius Zobacz posta
    (...)ale nie pomyślaleś przez chwile że to jest pewna wypowiedz artystyczna która ma swoja formę w sposobie kadrowania, ostrzenia itd...
    Tu się zgodzę, że te ruchy aparatem oddały pewien luz, zamiast sterylnego obrazu. Niestety, to szukanie ostrosci czy niepotrzebne ruchy w ujęciu z psem popsuły wszystko.
    Gdybyś ostrości szukał pierscieniem, a nie zdał sie na automat, ktory przelatuje i wraca, to moglby byc ok. A tak widac pelna amatorke.
    Nie oznacza to jednak, ze film nie ma zadnego wartosci. Dla ciebie na pewno!

  9. #9

    Domyślnie

    Patrzę i nie wierzę. To nie kręciło 5letnie dziecko ?

  10. #10

    Domyślnie

    Nie będę rozkminiał mojego krótkiego filmiku, mam w sobie dużo samo krytyki i wiem doskonale co ta praca sobą reprezentuje ale drodzy forumowicze otwórzcie oczy na różne formy artystyczne nie dyskwalifikujcie delikwenta tylko pod względem technicznym.
    Dziękuję wszystkim za słowa krytyki wezmę je pod uwagę przy następnym moim "dziełem"

    Mam do was prośbę możecie podać linki do filmów którymi według was powinienem się inspirować.
    D7000
    N 35 1.8 DX l T 12-24 4 l T

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Krótki film timelapse - Above the clouds
    By Pumexior in forum Video/film
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-12-2013, 18:27
  2. [zdjęcia] Kilka obrazków z Teneryfy.
    By j-lodz in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 11:41
  3. Backstage - krótki film o....
    By Grzesiek_G in forum Plenery i warsztaty rok 2011 (Zakopane, Bieszczady)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-03-2011, 13:06
  4. [ Krajobraz ] Kolejne z Teneryfy
    By Kaśka M. in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-06-2009, 16:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •