Szukaj
Twoje kolejne zdjęcie które wywołuje efekt WOW. Jak Ty to chłopie robisz? Doświetlasz te zwierzaki softboksem?![]()
Mnie zastanawia, czy robisz te zdjęcia w środku dnia przy dużym nasłonecznieniu?
Zdjęcie technicznie doskonałe jak dla mnie.
Faktycznie cała kolekcja "raftika" jest wyśmienita i dużo zdjęć zrobionych w pięknym słońcu a myślałem, że zwierzaki najlepiej łapie się nad ranem.
D5100 Nikoś........kto powiedział fajrant !!!
Ślicznie błyszczy w tym świetle.
Z8 + różne klamoty
Skontaktuj się z nami