Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie JPG problem z otwarciem

    Witam. Mam problem z otwarciem zdjęć zapisanych w formacie jpg. Problem dotyczy tych zdjęć które zapisywałem na pulpicie ( dysk C). Zdjęcia zapisane na dysku D działają bez problemu.
    Podczas próby otwarcia takiego zdjęcia pojawia się błąd: " Nie można otworzyć tej fotografii lub pliku wideo w Galerii fotografii. Być może plik uległ uszkodzeniu albo nie jest obsługiwany"
    Używam windows 7. Nic nie grzebałem w ustawieniach. Problem pojawił się po prostu po włączeniu komputera. Próbowałem otwierać te pliki w różnych programach i to samo. Proszę o rady i pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    A możesz przerzucić zdjecia z pulpitu na dysk d? Czy tez blokuje?
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  3. #3

    Domyślnie

    Blokuje... ale w odwrotną stronę już nie. Kiedy przerzucam teraz z dysku D na pulpit to działa i otwierają się. Natomiast te z pulpitu nadal to samo. Inna lokalizacja nic nie pomaga.
    Ostatnio edytowane przez krzysiekpoli ; 24-01-2016 o 17:49

  4. #4

    Domyślnie

    Ma ktoś jakiś pomysł?

  5. #5

    Domyślnie

    Rób szybko backup danych z dysku C. Bo może to wyglądać na problemy z dyskiem.
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak
    http://www.blaszczak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    A otwierasz zdjęcia z Eksploratora czy prosto z pulpitu?
    Jeśli prosto z pulpitu to spróbuj je otworzyć z poziomu Eksploratora i daj znać jaki wynik

  7. #7

    Domyślnie

    A to rzeczywiście plik czy może skrót?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rb_zg Zobacz posta
    Rób szybko backup danych z dysku C. Bo może to wyglądać na problemy z dyskiem.
    Chciałem to samo napisać, wygląda na jakąs awarię na dysku C. Zaraz może poleciec całość. Miałem tak samo z nówką dyskiem 1TB, podziałał tydzień, potem zaczeły się problemy z otwieraniem plików i po dwóch tyg nie chciał się odpalać.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie działa zarówno bezpośrednio z pulpitu, jak i z poziomu Eksploratora. Mam kopię zapasową większości zdjęć, ale jeden ważny dla mnie folder oczywiście jest tylko na pulpicie... Dodam jeszcze, że zdjęcia zapisane w innym miejscu na dysku C otwierają się normalnie. Otwierają się też zdjęcia które próbnie wstawiam teraz na pulpit. Czy da się naprawić taki uszkodzony plik jpg?

  10. #10

    Domyślnie

    Masz dropboxa albo jakiegoś innego google drive'a? Jak klikniesz prawym na takim pliku, to powinieneś mieć opcję wysłania go na taki dysk. Inny sposób, to z reguły niezawodna płyta live z jakąś dystrybucją linuxa (ubuntu jest chyba najbardziej przyjazny), wejście w katalog z pulpitem i skopiowanie (nie przeniesienie) plików gdzie indziej.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. problem z otwarciem nef w photoshop cs4 ex
    By and in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 19:45
  2. problem z otwarciem raw w lightroom 2
    By marzar in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 21:46
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 16:47
  4. Problem z otwarciem dysku-partycji
    By mini21 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-04-2008, 19:47
  5. Praktica VLC3 - problem z otwarciem komory filmu
    By easy in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 29-10-2007, 13:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •