Close

Strona 17 z 78 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 775
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Ja bym chętnie zobaczył jaki poradnik, jak zacząć zarabiać na zdjęciach. :P
    to nie do mnie zawsze podaję zbyt niskie ceny, bo wciąż jest to moje zajęcie dodatkowe, nie stała praca

  2. #162

    Domyślnie

    Nawet małe kwoty bym chciał zacząć zarabiać na tym. Na razie nic nie udało mi się zarobić, a pracuję na etacie w niezłym syfie za minimalną + premie. :/

  3. #163

    Domyślnie

    Wiadomo, że dosyć niezłe pieniądze są w ślubach, chrztach itp, ale trzeba mieć portfolio, żeby się odpowiednio cenić i to nie jest łatwy pieniądz.
    To jest jeden z najlepszych biznesów, bo poczta pantoflowa działa lepiej niż jakakolwiek fejsbukowa reklama

    Na portretach bardzo rzadko się zarabia, chyba, ze ktoś chce czasem rodzinne zdjęcia.

    Teraz bardzo modne są sesje sensualne, jednak trzeba uważać, żeby nie popaść z taniość i tandetę niestety...

  4. #164

    Domyślnie

    A może poradnik o czymś więcej nt tych "sesji sensualnych"?

    Chętnie bym zobaczył coś niecoś na filmie o tym jak zaaranżować taką sesję, jak rozmawiać z modelką/modelem, jak ustawiać modelki/modeli? Coś niecoś o świetle itp itd

    Tymczasem biorę się za nowy poradnik
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #165

    Domyślnie

    niestety nie wykonuję takich sesji, wiec tej tematyki u mnie nie będzie
    chcę w końcu zrobić kolejny odcinek "fotografować jak" w kompetentniejszym backstagem i pokazaniem oświetlenia, ale niedługo wyjeżdżam na urlop i ciężko wszystko zorganizować...

  6. #166

    Domyślnie

    No to chociaż jak działać w portrecie. Myślę, że to spokrewnione ze sobą dziedziny fotografii i rozmowa z modelką przyda się i tu i tu
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #167

    Domyślnie

    No no, ja też poproszę o film traktujący o pracy z modelem / modelką Samym obrabianiem zdjęć człowiek nie żyje Chętnie zobaczę, jak prowadzi się sesję od początku do końca, choćby nawet krótką, z kilkoma kadrami. Od czego zacząć sesję, jak rozmawiać z modelką, jak ją ustawiać, jak poprawiać. Pytanie tylko, czy da się zrobić tego rodzaju film, czy też taką wiedzę można nabyć wyłącznie na warsztatach?

  8. #168

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek_wozniak Zobacz posta
    niestety nie wykonuję takich sesji, wiec tej tematyki u mnie nie będzie
    chcę w końcu zrobić kolejny odcinek "fotografować jak" w kompetentniejszym backstagem i pokazaniem oświetlenia, ale niedługo wyjeżdżam na urlop i ciężko wszystko zorganizować...
    Bardzo prosze

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekW Zobacz posta
    Chętnie zobaczę, jak prowadzi się sesję od początku do końca, choćby nawet krótką, z kilkoma kadrami. Od czego zacząć sesję, jak rozmawiać z modelką, jak ją ustawiać, jak poprawiać. Pytanie tylko, czy da się zrobić tego rodzaju film, czy też taką wiedzę można nabyć wyłącznie na warsztatach?
    Da się, jednak jest to odpowiedni nakład pracy i zaangażowanie kilku osób.
    Film taki na pewno nie może być kilkunastominutowy, musiałby to być pełen poradnik 60-90 minut.
    Będę chciał w przyszłości nakręcić dłuższe filmy dostępne online za niewielką kwotę o bardziej dogłębnej tematyce, jednak na to potrzebuję jeszcze chyba co najmniej roku, żeby wybudować własne studio o którym myślę od dłuższego czasu i jeszcze muszę skompletować sprzęt nagraniowy... Wszystko w swoim czasie

  10. #170

    Domyślnie

    No i super Poczekam A tak w tym temacie, możecie może polecić jakiegoś autora warsztatów, u którego za przystępną cenę można dowiedzieć się tego o czym pisałem 2 posty wyżej?

Strona 17 z 78 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. tutoriale
    By delfin2525 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 13:48
  2. Video tutoriale
    By m36 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2008, 15:50
  3. !tutoriale
    By diZaster in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 31-03-2008, 21:10
  4. tutoriale video
    By Sever in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-01-2008, 18:41
  5. Video tutoriale
    By charliex in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 11:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •