Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Dolomity

  1. #11

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za miłe powitanie na forum!

    Cytat Zamieszczone przez Filsh Zobacz posta
    Świetne fotografie Ciężko wybrać faworyta
    Na czwórce wydaje mi się, że powstały takie ciemniejsze obszary, przyciemniałeś pędzlem? (w okolicach tego kościoła/wieży)
    Aż musiałem sprawdzić Masz oko... chyba rzeczywiście pędzel przycisnął mi się za mocno

  2. #12

    Domyślnie

    Świetne wejście, a po zawartości strony widzę że możemy oczekiwać dalszych pięknych zdjęć. Bardzo mnie cieszy ten powiew świeżości w dziale krajobrazu. Dosyć mocno nasycasz kolorami te obrazy, ale ja to kupuję
    Odnośnie samych zdjęć, które pokazałeś nam tutaj:
    1. Kadr bardzo mi odpowiada, widać potęgę tych gór, szkoda tylko że dół, mimo że ciekawy, jest taki "bez życia". Gdyby był taki jak na dwójce, to byłoby dla mnie zdjęcie doskonałe
    2. Bardzo fajny pion, ta podłoga jest świetna, ale też ładnie pokazałeś samą górę.
    3. Zdecydowanie mój faworyt, piękny widok pokazany technicznie bez zarzutu.
    4. Kadrowo bardzo mi się podoba, dwa "ale" to: mniejszy - całość leci w róże, chociaż może tam było; i większy - dziwne jasno-ciemne plamy na dole, jakby nierówne maskowanie. No chyba że to jakieś dziwne chmury rzucały takie cienie.

  3. #13

    Domyślnie

    Ah, wspaniałe Dwójka jak z bajki Disneya

  4. #14

    Domyślnie

    Witaj przybyszu !

    Dziękujemy za smaczną ucztę dla oka. Trójeczka jest piękna, prosi się o wielki format na ścianę. Gratuluję wyprawy i zdjęć
    Nikon i podróże ...


  5. #15

    Domyślnie

    Witaj! Bardzo ładnie zacząłeś .
    Piękna to kraina, a i jak fotograf ma oko, więc i odsłony przyjemne dla oglądających .
    Tak 3maj...
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  6. #16

    Domyślnie

    Debiut rewelacyjny.

    Kolory, wydobyta faktura i magia miejsc pokazane pierwszorzędnie.

    Może ten dział w końcu odżyje .

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez G-creative Zobacz posta
    Tre Cimedi Lavaredo
    Symbol Dolomitów, szczyty, które dominują nad krajobrazem, będąc przy ich podnóżu czuje się prawdziwą moc natury. Latem jest możliwy podjazd samochodem do najbliższego schroniska Rifugio Auronzo, przez co zyskuje się na czasie, za to jest tłoczno. W okresie zimowym trzeba pokonać cała trasę na nogach od jeziora Antorno, co w przybliżeniu zajmuje ok. 2,5-3.0 godzin. Widoki za to rekompensują całkowicie włożony wysiłek, a turystów jest znacznie mniej i łatwiej skomponować zdjęcie.

    Dobre wykonanie i klimat, choć nieco słodka stylistyka nie każdą duszę tak poruszy. Moją już zawsze poruszą Cimy, na Piccolo byłem (z FM2) jeszcze zanim zapisałem się na to forum. Moc natury, metafizyczne doświadczenia i koniec zjazdu po ciemku. Później nieco luksusu - herbata w Lavaredo, jedna na dwóch za ostatnie Euro. :]

  8. #18

    Domyślnie

    swietne dopracowane stylistycznie i kadrowo fotografie - pozdrawiam

  9. #19

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. Miód dla oczy z rana i pewnie nie tylko

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Bolesławiec
    Posty
    26

    Domyślnie

    Jako fan Dolomitów (szczególnie w letniej osłonie), muszę przyznać, że zdjęcia świetne. Sam się zastanawiam, czy w wakacje nie wybiorę się na fotograficzną wyprawę w te rejony, chociaż byłam tam już 3 razy. Polecam wszystkim .

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dolomity
    By cayo in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 22:59
  2. [ Krajobraz ] Dolomity
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 10:40
  3. [ Krajobraz ] Dolomity
    By arthyg in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-03-2010, 19:59
  4. [ Krajobraz ] Dolomity
    By vivo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 21:05
  5. [ Krajobraz ] Dolomity
    By Zaziel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 23:37

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •