Potrzebuję statyw na D50 z obiektywem max Nikkor 70-300 VR / Tokina 12-24.
Czy coś godnego polecenia dla amatora w tej kategorii cenowej?
Szukaj
Potrzebuję statyw na D50 z obiektywem max Nikkor 70-300 VR / Tokina 12-24.
Czy coś godnego polecenia dla amatora w tej kategorii cenowej?
Pozdrawiam, Marek
--------------------------------------
D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800
Dodam jeszcze, że mam coś takiego - First FT-361 i rusza się to to na boki po założeniu aparatu, więc raczej szukam czegoś przynajmniej półkę wyżej![]()
Pozdrawiam, Marek
--------------------------------------
D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800
A może hesja coś zaproponuje z rabatem urodzinowym![]()
Pozdrawiam, Marek
--------------------------------------
D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800
Może jednak dorzuć 100 i kup statyw GoldPhoto YH324 - 219,00zł?
Poczytaj sobie o nim tu --->http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22676
w tym przedziale cenowym to zadużo niezdziałąsz, chyba że cos z drugiej ręki dorwiesz, ale tak to jak przedmowca, musisz dorzucic pare złoty bo w tej cene to wiekszsoc bedą plastiki itd - a nie są to bardzo stabilne sprzety.
ci, co próbują wyjaśnić obraz, mylą się od samego poczatku do końca. p.picasso| | | | www.lszatanek.republika.pl | | | | D70s | | | Start | | | Zenit TTL | | |
Pozdrawiam, Marek
--------------------------------------
D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800
Szczerze mówiąc przesadzacie trocheJa kiedyś próbowalem jakimś takim tanim monopodem do 100zl robic i wcale nie jest tak zle.
Wszelkie dywagacje moim zdaniem są o kant ...... rozbić. Wg mnie : dobre zdjęcia (czytaj nieporuszone) = dobry, solidny statyw. Miałem Velbona CX 660 i nie raz szlag mnie trafił. Nie zawsze pasuje robienie foty bez wyciągania nóg, nie mówiąc o kolumnie. Lepiej dozbierać i kupić coś porządnego.
Życzę cierpliwości![]()
Za taką kasę nie kupuj statywu! Tutaj na serio nie ma co oszczędzać, bo pożytek będziesz miał z tego mały jak Cię do białej gorączki doprowadzi ustawianie takiego statywu. Przeważnie wszystko jest "gumowe" i ciężko to cholerstwo precyzyjnie ustawić, poza tym dochodzi chybotanie, brak poziomicy itp. Taka jest niestety smutna prawda :/
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Skontaktuj się z nami