Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Karta sim do internetu w Polsce

    Witam, w niedzielę lecę do Polski. Zamierzamy z dziewczyną wynająć auto i pojeździć więc przydałby się jakiś internet.
    Nie będzie to długi pobyt ale nie chcę niespodzianek więc karta Orange 15GB za 50 złotych wydaje mi się ok.
    Teraz tylko pytanie jak to działa i jeżeli nie działa dobrze to czy jest alternatywa?
    Pytam bo w UK w większych miastach (Edynburg, Glasgow) kilka sieci (między innymi EE) ma problemy z natężeniem i w godzinach szczytu internet jest nieużywalny.
    D800 || D810
    Samyang 14 F2.8 || Sigma 24-35 F2 || Sigma 85 1.4 A || Tamron 70-200 F2.8 G2
    https://wedd.photo/

  2. #2

    Domyślnie

    przejżyj jeszcze oferte play, ostatnio była promocja 10GB za 10zł na miesiąc

  3. #3

    Domyślnie

    Jak z każdą inną siecią, kwestia ilości użytkowników, zasięgu/miejsca, w którym będziesz przebywał ale ja nie narzekam.
    Jak pojadę na wieś do rodziców (woj. łódzkie) to mam LTE do maksymalnie 30-35Mb/s, dla mnie super, też mam Orange Free na kartę.
    Pozdr.
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    brałem ostatnio rodzicom Orange Free na kartę z allegro - w kwocie 55pln jest 37GB, to chyba bardzo dobra oferta...

Podobne wątki

  1. Karta sim w komputerze
    By amirez in forum Komputery
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-07-2015, 20:35
  2. Telefon Dual SIM - Pomożecie?
    By sea21 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 20-08-2011, 13:28
  3. kopiowanie kontaktów z karty sim na kartę jak?
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 02:33
  4. Czy ja mam sim-locka?
    By Michał Jędrak in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-01-2011, 18:26
  5. Licznik Internetu
    By kh29228 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 21:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •