Witam, w niedzielę lecę do Polski. Zamierzamy z dziewczyną wynająć auto i pojeździć więc przydałby się jakiś internet.
Nie będzie to długi pobyt ale nie chcę niespodzianek więc karta Orange 15GB za 50 złotych wydaje mi się ok.
Teraz tylko pytanie jak to działa i jeżeli nie działa dobrze to czy jest alternatywa?
Pytam bo w UK w większych miastach (Edynburg, Glasgow) kilka sieci (między innymi EE) ma problemy z natężeniem i w godzinach szczytu internet jest nieużywalny.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami