Szukaj
Wg mnie lampa z boku za mocno świeciła, zdominowała to zdjęcie.
Poćwicz z autoportetami - bedziesz bardziej krytyczny niz patrząc na zdjęcia synów (domniemuję).
OM-D 10 Mk II
a delikatniej swiecic, b miec przeciwlegle swiatlo lub cos do odbicia, c kadrowac przemyslniej, d pracowac i jeszcze raz pracowac...
D700 i 800 oraz trochę jeszcze więcej
Skontaktuj się z nami