Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wojtek x 2

  1. #1

    Domyślnie Wojtek x 2

    Będzie coś z tego?
    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    Wg mnie lampa z boku za mocno świeciła, zdominowała to zdjęcie.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie ma światła w drugim oku. A powinno być
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  4. #4

    Domyślnie

    To raczej ja z chrzaniłem obróbką. Dzięki za zainteresowanie.
    Tak wygląda oryginał:

  5. #5

    Domyślnie

    Poćwicz z autoportetami - bedziesz bardziej krytyczny niz patrząc na zdjęcia synów (domniemuję).
    OM-D 10 Mk II

  6. #6

    Domyślnie

    a delikatniej swiecic, b miec przeciwlegle swiatlo lub cos do odbicia, c kadrowac przemyslniej, d pracowac i jeszcze raz pracowac...
    D700 i 800 oraz trochę jeszcze więcej

Podobne wątki

  1. Wojtek.
    By szyka80 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 21:41
  2. [ Portret ] Wojtek
    By Gomad in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 19:00
  3. Wojtek!
    By malachowskim in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 21:49
  4. [ Portret ] Wojtek
    By happyworld in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2011, 22:00
  5. Wojtek
    By kroolik in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-03-2010, 14:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •