Szukaj
Super wygląda ten cień!
Świetne! Szczerze zazdroszczę obcowania z Bielikami.
Zawiodłem się, patrząc na tytuł liczyłem na zebrę :P
Samo zdjęcie fajne, no i coś na co zwykle marudzę czyli tło mi się podoba, bo jest delikatnie zarysowane.![]()
D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW
Jak zawsze piękny strzał.
D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.
Skontaktuj się z nami