Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Super wygląda ten cień!

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne! Szczerze zazdroszczę obcowania z Bielikami.

  4. #4

    Domyślnie

    Zawiodłem się, patrząc na tytuł liczyłem na zebrę :P

    Samo zdjęcie fajne, no i coś na co zwykle marudzę czyli tło mi się podoba, bo jest delikatnie zarysowane.
    D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW

  5. #5

    Domyślnie

    Jak zawsze piękny strzał.
    D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] W natarciu ... 2016r
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-01-2016, 21:16
  2. [ Przyroda ] Prawie jak szponiasty ... 2016r
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-01-2016, 01:23
  3. [ Przyroda ] Anioł w nalocie ... 2016r
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-01-2016, 19:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •