Obecny zestaw jak w stopce, Chce się pozbyć d7100 i sigmy 17-50 2.8 i kupić D610, wtedy zostaną mi szkła N 50 1.8G i 85 1.8G. Czy warto? Pstrykam głownie zdjecia dzieci, portrety. Zero sportu, czasem kościół.