Temat chyba nie poruszanyNowe Nikony wyposażone są w tryb cichej migawki Q - w praktyce wyzwalana i opuszczana po odpuszczeniu spustu.
W D800 jest oczywiście jedno wielkie łup, czytałem, że dość dobrze zostało to zaimplementowane w Df. A jakie są Wasze doświadczenia? Który FX potrafi "klapnąć" najciszej?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami