Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Najcichszy Q w FX

    Temat chyba nie poruszany Nowe Nikony wyposażone są w tryb cichej migawki Q - w praktyce wyzwalana i opuszczana po odpuszczeniu spustu.
    W D800 jest oczywiście jedno wielkie łup, czytałem, że dość dobrze zostało to zaimplementowane w Df. A jakie są Wasze doświadczenia? Który FX potrafi "klapnąć" najciszej?

  2. #2

    Domyślnie

    Obstawiam, że obecnie najcichszy jest D810.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie macie wrażenia, że przyjemniej Q klapią w nowych Canonach?

  4. #4

    Domyślnie

    W D610 jest dosyć cicho, bawiłem się Df i jest ciszej, choć bez szału w porównaniu do D610. Przy moim X100s wszystko to brzmi jak burza
    Najcichsze FX to będzie silent shutter mode w A7II.
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

Podobne wątki

  1. Rybie oko jakie do FX? Różnice FX, a DX
    By Maxik in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 20-09-2017, 15:11
  2. obiektyw do fx
    By shurr in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 11:47
  3. Obiektywy do FX
    By KwaK410 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-08-2012, 08:37
  4. DX na FX konwerter / tele konwerter FX
    By Zbyncom in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 01:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •