Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Styki obiektywu

  1. #1

    Domyślnie Styki obiektywu

    Hej !

    Mam D80 z KITem 18-70.
    Body ma 7 styków elektrycznych,
    a obiektyw ma ich 10.

    Wie ktoś może: gdzie znajdę opis tych styków ?
    Jeśli obiektyw ma ich 5 (i to nie po kolei), to których
    nie wykorzysta aparat ?

    Pzdr.

    --
    *KW*

  2. #2

    Domyślnie Styki obiektywu

    Dodam tylko, że po przeszukaniu patentów, znalazłem
    tylko to: http://www.wasilewb.neostrada.pl/pat5185622.pdf

    Niestety, to tylko mechanika.

    --
    *KW*

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •