Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tylko że za cenę D7200 można mieć trzy D300
    Za cenę nowego trzy używane uściślijmy.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  2. #32
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    OK, za jeden używanego D7200 dwa używane D300 i jeden D90

  3. #33

    Domyślnie

    Albo z sześć-osiem D70. I co z tego? Co to za argument?

  4. #34

    Domyślnie

    .... albo 25 sztuk kompaktów. Po co przepłacać.
    Jakaś porąbana logika.

    W D300 praktycznie nie ma niczego, co przewyższa D7200.
    Jacek

  5. #35

    Domyślnie

    Trzema naraz nie będziesz focił ? d300 to już dziadziuś żwawy jednak dziadziuś, poczekaj dozbieraj ale kup co na rynku najnowsze a i w tym konkretnym wypadku najlepsze. Foty które produkuje d7200 są dużo lepsze od tych z d300 szczególnie te zrobione w trudniejszych warunkach .Już dawno nauczyłem się stosować do zasady : You get what You paid for

  6. #36
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja się wyśmiewam właśnie z takiego licytowania co ile jest warte i przez to lepsze, D7200 jak i każdy inny aparat jest tyle wart ile klient jest gotów za niego zapłacić
    Nowe body D7200 kosztuje obecnie 4000zł i niestety wielu uważa że to oznacza gwarancje świetnych zdjęć.

  7. #37

    Domyślnie

    Tak się składa, że ostatnio widziałem kilka sztuk D300s z relatywnie małym przebiegiem (40- 70 k) i nawet się zastanawiałem czy nie kupić zamiast nówki, ale amatorszczyzny (D5300 mi chodzi po głowie). Ale zdecydowałem że pójdę w nówkę.

    D300(s) (czy "kultowy" D90) to świetne sprzęty (kiedyś były), ale już dziś MZ D7100 jest lepszy od "trzysetki", mimo, że D300(s) należy do półki semi-pro.

    Natomiast jak się porówna ceny, to używane D300(s) może być nadal ciekawym wyborem (nie tylko dla hobbysty, ale kogoś kto chce na tym zarabiać), z tego co widziałem można je kupić za grosze. Ja jednak, tak jak pisałem, wolę iśc w nowy sprzęt.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Buldoggg Zobacz posta
    Gwarancja 24 miesięczna jest gdy kupisz nowy
    Z tego co pamiętam to dokładnie jest rok gwarancji i rok rękojmi.

  8. #38
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Też polecam zakup nówki, szkoda potem bólu głowy i zastanawiania się czy aparat tak ma, czy coś zepsute, czy jednak nie... a jak wiemy czym nowsze model tym większe ryzyko w zakupie bez gwarancji, D7200 jest solidne na oko ( nie używałem ) ale to nie czołgi z dawnych czasów, którymi można było gwoździe wbijać, a potem szybko strzelić serie zdjęć z pewnym na 100% af

  9. #39

    Domyślnie

    Myślę od jakiegoś czasu nad zamianą d300s na właśnie d7200. d300s mam od nowości,chyba 3 lata(musiałbym poszukać w papierach).Przebieg to 15 tyś.!!!!.Wychowałem się na zenitach,praktikach,minoltach i nikonach.Po prostu na analogach i nie kłapię lustrem bez potrzeby.Dla mnie d300s to super puszka.Guziki, waga,uchwyt-wszystko na miejscu.Miałem przez jakiś czas w ręku d7200,leży gorzej w ręku(moje zdanie),drażni mnie górny wyświetlacz-jest okrojony.Zobaczę jak skończy się moje myślenie nad zamianą.Pozdrawiam

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiekn Zobacz posta
    Myślę od jakiegoś czasu nad zamianą d300s na właśnie d7200. d300s mam od nowości,chyba 3 lata(musiałbym poszukać w papierach).Przebieg to 15 tyś.!!!!.Wychowałem się na zenitach,praktikach,minoltach i nikonach.Po prostu na analogach i nie kłapię lustrem bez potrzeby.Dla mnie d300s to super puszka.Guziki, waga,uchwyt-wszystko na miejscu.Miałem przez jakiś czas w ręku d7200,leży gorzej w ręku(moje zdanie),drażni mnie górny wyświetlacz-jest okrojony.Zobaczę jak skończy się moje myślenie nad zamianą.Pozdrawiam
    To gorzej leży w reku brzmi tak jak byś z tym aparatem spał w ręku albo stukał 10k fotek dziennie ;( litości ! z nowym D7200 nie nabawisz się osteoporozy albo jakiegoś innego świństwa, a ogromna niewygoda ergonomiczna na pewno zrekompensuje Ci się jakościa zdjęć

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •