Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    ...... Tak czy siak - kupno używki body to zawsze ryzyko. I planując cene nie powinnismy ryzykiem awarii obarczać tylko kupującego. Podzielmy sie.
    Dlatego uważam ze ceny bardzo czesto sa zbyt wysokie.


    Dobre. Rozumiem, że będziesz szukał nowej/starej puszki i teraz grunt urabiasz, żeby ceny były niższe.
    Jacek

  2. #12

    Domyślnie

    Dobre, ale nie poprzestawajmy na tym. Niech sprzedający podpisuje cyrograf zobowiązujący go do partycypowania w kosztach czyszczenia, naprawy, wymiany zużytych części. Albo w kupnie nowych obiektywów. Przecież istnieje ryzyko, że te które ma mu się znudzą.

  3. #13

    Domyślnie

    Dla siebie nowa kupie.
    Ceny spadają. Wiec spoko.

    Co do szkieł. To lepiej używki mz. Jak sie faktycznie znudzą, strata mniejsza...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    ...Co do szkieł. To lepiej używki mz...
    Oczywiście z odpowiednio skorygowaną w dół ceną, adekwatną do poniesionego z tytułu kupna ryzyka Przyznam, że ciekawe masz te pomysły.

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja osobiście mam metodę taką że lubię wymieniać aparaty i obiektywy, kupuje używane i jak nie przypasuje coś to sprzedaje, nie przywiązuje się do zabawek i nie chce płacić podatku od nówek

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Tak czy siak - kupno używki body to zawsze ryzyko. I planując cene nie powinnismy ryzykiem awarii obarczać tylko kupującego. Podzielmy sie.
    Dlatego uważam ze ceny bardzo czesto sa zbyt wysokie.
    chyba najlepiej puszczać na aukcjach od złotówki. Niech rynek zdecyduje. Ja swoje D7000 chciałem odprzedać znajomym, bo wiedziałem że będą zadowoleni. Niestety nie zdecydowali się. Poszła na wolnym rynku.
    750, 7100, (20, 28, 35, 50, 85)*1.8, 8fish / www.artografia.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja osobiście mam metodę taką że lubię wymieniać aparaty i obiektywy, kupuje używane i jak nie przypasuje coś to sprzedaje, nie przywiązuje się do zabawek i nie chce płacić podatku od nówek
    Jeżeli masz takie podejście (kupić->krótko poużywać->odsprzedać) to ok. Jak ja kupuję to z myślą znacznie dłuższego używania i... stąd wolę "płacić podatek od nówek".
    BTW podobnie mam z autami - nie lubię kupować aut, w których ktoś puszczał bąki.

    Co do pytania "Nikon D7000 do 2 tyś - warto?"... nie warto za taką kasę kupować...
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 29-12-2015 o 12:58
    Nikon

  8. #18

    Domyślnie

    Nie wiem co masz na myśli pisząc "do 2 tys."
    Ja kupiłem dwuletni za 1700pln i wg mnie warto było, ale 2000zł. bym nie dał.
    Patrząc na ceny używanych D3xx, D3xxxx, D5xxxx to do 1800pln (w zależności od stanu, wieku itp.) bym kupił.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •