Sorry, czytam ten wątek od dłuzszego czasu i jak widzę kolejne odpowiedzi na pytanie "Czy Sony zrobi Nikona w ch...omika?" to śmiać mi się chce. Bo to są dywagacje z księżyca wzięte. I takie gadanie od rzeczy nic nie zmieni, bo nie chce mi się wierzyć, że hordy skośnookich inzynierów z Nikona czy Sony czytają to forum, skoro nawet nasz rodzimy serwis na Podstępu ma zwykłych uzytkowników głeboko w d.... A nawet jeśli czytają, to wątpię żeby wzięli pod uwagę tutejsze uwagi przy obieraniu strategii firmy. Panowie dajcie spokój! Czekajcie na nową puszkę Sony/Nikona i... tyle! Jak tylko się pojawi, to bedziecie się mogli produkować nt. tych puszek.
Już widzę te wątki: "Nikon D8Xs - szumi jak cholera na ISO 12800! Skandal", ew. nieśmiertelne pytanie: "Gdzie się włącza kadrowanie przez LCD?"![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami