Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112

Wątek: Sony FF

  1. #11

    Domyślnie

    Hihi ten wiekszy ma pryzmat jak zenit

  2. #12

    Domyślnie

    swietnie nikon bedzie mial FF, trzeba bedzie zmienic system
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    http://bbs.danawa.com/view.php?nSeq=...ogCateSeq1=409. Może ktoś potrafi odczytać te hieroglify?
    http://babelfish.altavista.com/ - już chyba po raz X tę stronę przypominam Wklepać tam adres z krzakami, wybrać korean to english (tylko w ten sposób to przetłumaczy...nie znam się na wschodnich językach) i coś tam się pojawi w miarę zrozumiałego (zlepek nie do końca poprawnych angielskich zdań).
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    Jak dla mnie to ten Sony wyglada super !

    kto wie.. moze kiedys zmienie system na sony :P
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    to nie po japońsku? może dlatego kolega nie mógł odczytać

  7. #17

    Domyślnie

    no ja jakos nigdy w zyciu nie zmienie na Sony
    moze na cos innego z literka C .. ale to raczej w procentach okolo 1% ...
    moja milosc do nikona jest nie do opisania takze nie ma mowy zmiany systemu ... ) ...

    ale ...

    nigdy nie mow nigdy

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta

    This is the official Sony image of the two new cameras for 2007/8 and some of the planned lenses - including, on the right, what appear to be a 100-400mm zoom, a 300mm f4, and a 600mm f4.
    So-ny, So-ny, na sta-dio-ny!!!

  9. #19

    Domyślnie

    Coś w tym jest. W "lens development roadmap 2007 Pentax" najdłuższe tele to 300f4".

    http://www.digital.pentax.co.jp/en/lens/roadmap.pdf
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomhagen Zobacz posta
    to nie po japońsku? może dlatego kolega nie mógł odczytać
    Chodzi o to, że jak ktoś zna japoński to może domyślać się co napisano po chińsku lub koreańsku. Oczywiście do pewnego stopnia. Dlatego kolega nie był pewien. A tłumaczenie angielskie niewiele wyjaśniło.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •