Hihi ten wiekszy ma pryzmat jak zenit![]()
Szukaj
swietnie nikon bedzie mial FF, trzeba bedzie zmienic system![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
http://babelfish.altavista.com/ - już chyba po raz X tę stronę przypominamWklepać tam adres z krzakami, wybrać korean to english (tylko w ten sposób to przetłumaczy...nie znam się na wschodnich językach) i coś tam się pojawi w miarę zrozumiałego (zlepek nie do końca poprawnych angielskich zdań).
Jak dla mnie to ten Sony wyglada super !
kto wie.. moze kiedys zmienie system na sony :P
D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy
No to macie te hiroglify odczytane:
http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fbbs.danawa.com%2Fview.php %3FnSeq%3D39390%26nSiteC%3D2%26nGroup%3D7%26nBlogC ateSeq1%3D409&langpair=ko%7Cen&hl=en&ie=
Strona oryginalnie jest po koreańsku - znam sie na tym
to nie po japońsku? może dlatego kolega nie mógł odczytać![]()
no ja jakos nigdy w zyciu nie zmienie na Sony![]()
moze na cos innego z literka C .. ale to raczej w procentach okolo 1%...
moja milosc do nikona jest nie do opisania takze nie ma mowy zmiany systemu ...) ...
ale ...
nigdy nie mow nigdy![]()
Coś w tym jest. W "lens development roadmap 2007 Pentax" najdłuższe tele to 300f4".
http://www.digital.pentax.co.jp/en/lens/roadmap.pdf
Skontaktuj się z nami