Wczoraj na targach w Korei Sony ogłosiło, że niebawem wypuści profesjonalny aparat FF (jednak nie całkiem pełny FF, bo o cropie 1.1): http://bbs.danawa.com/view.php?nSeq=...ogCateSeq1=409. Może ktoś potrafi odczytać te hieroglify? Francuskie czasopismo Response Photo podało, że Nikon i Sony zawarły deal, że Nikon będzie miał wyłączność na używanie tej matrycy (oprócz rzecz jasna Sony) przez najbliższy rok. To by potwierdzało liczne spekulacje, że Nikon przejdzie na prawie pełnoklatkową matrycę, przynajmniej w aparatach profesjonalnych. Czy to kolejna plotka?