Ahoj!
Mam maly dylemat z ustawieniami monitora, ps`a. Zdjecia robie w NIFie o profilu adobe RGB, teraz nieweim jakie mam dac ustawienia domyslne monitora? doboe czy sRGB? Przy pierwszym wariancie kolorki wygladaly super, ale po zmianie w szopie na sRGB ludzie sa pomaranczowi, ten sam dylemat mam przy CS2. Zmiany kolorow widze dopiero po zapisie w jpg a nie bezposrednio przy pracy z photosopem...
przeszukalem cale forum ale dokladnej odpowiedzi na moj problem nie znalazlem
pozdrawiam i dziekuje za ewentualna pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami