Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kraków 2015

  1. #1

    Domyślnie Kraków 2015

    Rzucam trochę mięska wyjadaczom streetu. Ot taka próba siły charakteru zainspirowana Brucem Gildenem






  2. #2

    Domyślnie

    Tego "stylu Gildena" chyba nigdy nie zrozumiem. Walenie ludziom (i gołębiom!) lampą po oczach z nienacka ma niby co wyrażać?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Tego "stylu Gildena" chyba nigdy nie zrozumiem. Walenie ludziom (i gołębiom!) lampą po oczach z nienacka ma niby co wyrażać?
    1:05 do 1:16
    https://www.youtube.com/watch?v=kkIWW6vwrvM
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #4

    Domyślnie

    Ot to! Aczkolwiek chyba nie do końca podoba mi się (wizualnie i estetycznie) ten typ fotografii. Chociaż muszę przyznać, że niektóre prace Gildena są niesamowite. W każdym razie bardzo ciekawe doświadczenie, a szczególnie moment w którym się przełamuje do rzygnięcia na bezbronnego przechodnia lampą. 99% reakcji było pozytywnych, bądź ewentualnie biernych

  5. #5

    Domyślnie

    Porównując ze zdjęciami Gildena - za mało światła zastanego, za dużo lampy.
    Ja tego stylu nie lubię.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #6

    Domyślnie

    Dałbym trochę dłuższy czas z lampą albo nieco wyciągnął cienie - masz troszkę za duży kontrast między obiektem a tłem. Najlepsza jest jedynka. W czwórce pan niefortunnie został uwieczniony podczas mrugania.
    A co do Gildenowskiego stylu, mnie się podoba - takie spotkanie z brudną, zatłoczoną ulicą (może nie w Krakowie) niesie za sobą dużo emocji.
    D7000, N 17-55/2.8G, N 70-300/4.5-5.6G VR, N 50/1.8G, SB-700 + Praktica Super TL1000 & Jupiter 9 85/2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •