Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaruszek Zobacz posta

    Uzupelnie wątek bo znalazlem Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM jak oceniacie panowie i panie ten obiektyw czy wart zainteresowania do zdjęć i do filmowania ...
    Do filmowania to raczej nie - bardzo głośno pracujący autofokus powoduje, że trzeba osobno nagrywać dźwięk by to miało sens.
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kjakub Zobacz posta
    Znajdziesz taniej, bez prowizji od alledrogo wliczonej w cenę. Weźmy na przykład pierwsze z brzegu oferty:
    http://fotoforma.pl/nikon-d7100.html...edium=referral
    http://fotozakupy.pl/lustrzanka-cyfr...00-body/38132s

    Polecam przejrzeć jakieś porównywarki cen typu ceneo, czy skąpiec
    Szukam w punkcie, w którym mogę skorzystać z rat 0%.
    Allegro w tej chwili właśnie takie raty proponuje, oraz sklep RTV EURO AGD.
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    Do filmowania to raczej nie - bardzo głośno pracujący autofokus powoduje, że trzeba osobno nagrywać dźwięk by to miało sens.
    dzwiek to i tak nie za dobry jest z mikrofonu wbudowanego, nie wiem jak by to sie zachowywalo ewentualnie z mikrofonem doczepianym (dodatkowym) ale AF przy filmowaniu to chyba nie jest za dobre rozwiazanie bo to chyba nie do konca dziala sprawnie, wiec filmowanie raczej na MF .

  4. #54

    Domyślnie

    Mikrofon wbudowany wyłapie dźwięk AF każdego obiektywu, nie tylko Sigmy, nawet zewnętrzny sobie z tym nie poradzi. Filmowanie lustrzanką raczej odbywa się tylko w trybie MF, każdy filmujący to pitwierdzi...

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Mikrofon wbudowany wyłapie dźwięk AF każdego obiektywu, nie tylko Sigmy, nawet zewnętrzny sobie z tym nie poradzi. Filmowanie lustrzanką raczej odbywa się tylko w trybie MF, każdy filmujący to pitwierdzi...
    Zgadza się ale np. 18-105 nikona ma o wiele cichszy autofokus. Zresztą nagrywanie filmów to chyba raczej ze stalkami. Ja jednak do filmowania używam canona hfm506
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    Zgadza się ale np. 18-105 nikona ma o wiele cichszy autofokus. Zresztą nagrywanie filmów to chyba raczej ze stalkami. Ja jednak do filmowania używam canona hfm506
    Niewątpliwie stałki do filmowania są najlepsze zresztą nie tylko do filmowania ale jak się ma ograniczony budżet to trzeba szukać jakiegoś sensownego pośredniego rozwiązania... ja np potrzebuję czasem pofilmować przebitki lub dograć na plenerku jakiś klip z młodą parą a chodzi o to żeby nie ciągać kamery .A tak na marginesie to zakupy zostały już zrobione pewnie w połowie tygodnia wszystko bedzie jasne
    Ostatnio edytowane przez Jaruszek ; 13-12-2015 o 15:34

  7. #57

    Domyślnie

    Wpadł mi jeszcze do głowy, aby kupić używkę, np D7000.
    Mam możliwość zakupu takiej sztuki, przebieg minimalny, ok 2500 zdjęć.
    Cena ok. 1500 zł.
    Brać pod uwagę, czy lepiej iść w nowszy model z gwarancją?
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  8. #58

    Domyślnie

    Jeżeli nie trafisz na egzemplarz z problemami, to jest to bardzo dobry pomysł, tanio i na dość wysokim poziomie, ale jak Ci się trafi walnięty af albo plująca migawka, to będziesz miał takiego strupa na tyłku...

  9. #59

    Domyślnie

    Kupiłem wczoraj D7100,
    nówka sztuka
    Udało się kupić w dobrej cenie...


    Teraz szukam gripa.
    Newell czy szukać czegoś innego?

    WESOŁYCH ŚWIĄT
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •