Nagle z dnia na dzień wszędzie mam niemieckie banery, podobnie yt- reklamy niemieckie.
Jakaś niepożądana wtyczka? Nieświadoma zmiana ustawień?
Kolejny wymysł Pani Merkel?
Pomocy
Szukaj
Nagle z dnia na dzień wszędzie mam niemieckie banery, podobnie yt- reklamy niemieckie.
Jakaś niepożądana wtyczka? Nieświadoma zmiana ustawień?
Kolejny wymysł Pani Merkel?
Pomocy
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Skontaktuj się z nami