Nagle z dnia na dzień wszędzie mam niemieckie banery, podobnie yt- reklamy niemieckie.
Jakaś niepożądana wtyczka? Nieświadoma zmiana ustawień?
Kolejny wymysł Pani Merkel?

Pomocy