Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Angel

  1. #21

    Domyślnie

    Ujęcia fajne, modelka doskonała pod względem pozowania.
    Dopiero teraz doczytałem że warsztatowe, bo chciałem też napisać, że na takie wyglądają. Czyli jest rozdźwięk między umiejętnościami budowania sceny i pozowania, a poziomem i wyczuciem fotografa.
    Obróbka nadal straszna i niektóre kadry bardzo dziwne (1, 7).
    Widać siermiężną straszną walkę z okolicami oczu. Nikt nie mówi, że to łatwe, ale niestety obrana metoda nie sprawdza się za dobrze.
    Najlepsze 2 (mały minus za cięcie kadru) i 4 - także za to, że nie popsute aż tak w postprocesie.

  2. #22

    Domyślnie

    Whoooooowww..... Taka moja pierwsza myśl... i niech tak już zostanie. Modelka pierwsza klasa, nietuzinkowe kadrowanie i perfekcyjna obróbka. Bardzo na tak! Aż sobie pozwolę zerknąć na www.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #23
    Oszczędny w słowach Awatar Noele
    Dołączył
    07 2014
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    38

    Domyślnie

    Zdjęcia całościowo świetne, dodatkowo klimat na zdjęciach sprawia, że ciężko skupić się na nich inaczej niż na jednej całości. BW bardzo mi się podoba, ciężko mi wyobrazić sobie te zdjęcia w kolorze

  4. #24

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie cenne uwagi i wklejam jeszcze kilka zdjęć cudownej Mileny...


    8


    9


    10


    11

  5. #25

    Domyślnie

    2-ga wrzutka the best. Piękne kadry. Ładne B&W. Odnośnie obróbki skóry się nie wypowiadam, bo sam lepiej nie potrafię
    3-cia wrzutka zupełnie do mnie nie przemawia. 8 - dziwne kolory. 9 - dziwna poza. 10 - zbyt ciasny kadr. 11 - ucięte ręce, spojrzenie w dziwną stronę. No i widziałbym tu odrobinę więcej pośladków. Odrobinę

  6. #26

    Domyślnie

    Modelka pierwsza klasa ,zdjęcia są bardzo dobre z małymi błędami

  7. #27

    Domyślnie

    A jak to się stało, że ja nie widziałem tego tematu?

    Pozamiatałeś tymi zdjęciami esperal, naprawdę Trudno wybrać to naj.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #28

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam dalej. Te same warsztaty, to samo miejsce i czas.

    Magdalena Brejnak



    12


    13


    14


    15


    16

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    13 - niesamowite zdjęcie pięknej kobiety.
    Podoba mi się też nr 16, choć poza zupełnie nienaturalna.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •