Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar aruba85
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Kamień Pomorski
    Posty
    11

    Domyślnie Ładowarka Nikon Battery Charger MH-24 - problem

    Witam,
    zakupiłem niedawno Nikona D3200. Ale mam problem z ładowarką (NIKON Baterry Charger MH-24) lub baterią (NIKON Lithum ion baterry pack EN-EL 14 7,4 V 1030 mAH 7,7Wh). Nie mogę naładować baterii, dioda ciągle miga i miga W ŁADOWARCE. A po wsadzeniu akumulatora do lustrzanki nie mogę zrobić żadnego zdjęcia, gdyż na ekranie pojawia się napis: Spust migawki jest zablokowany. Naładuj akumulator. Dodam, że mam jedną kreskę na ekranie. Co to może być?

  2. #2

    Domyślnie

    Uwalona bateria albo ładowarka... Jak nowe to reklamować.

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdzić miernikiem prąd ładowania. Jak na gwarancji reklamować.
    Tutaj jest... podpis

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar aruba85
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Kamień Pomorski
    Posty
    11

    Domyślnie

    Poszedłem do sklepu gdzie kupiłem aparat i podmienili mi ładowarkę i baterię z innego aparatu . Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko ok

  5. #5

    Domyślnie

    "Poszedłem do sklepu gdzie kupiłem aparat i podmienili mi ładowarkę i baterię z innego aparatu..."

    Niezłe! Tak działa szybki serwis. Ciekawe, co powie podczas pierwszego ładowania akumulatora nabywca owego "innego aparatu"?
    A swoją drogą te ładowarki są wyjątkowo awaryjne. Sam mam już trzeci egzemplarz od 2012 roku, gdy zakupiłem dla żony D5100. Niestety, za te dwa musiałem zapłacić po ok. 200 zł. Pozbawiłem żonę dyskomfortu ładowania akumulatora. Niech lepiej stresuje się zdjęciami (nawiasem mówiąc, robi niezłe fotki - aż miło patrzeć).

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar aruba85
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Kamień Pomorski
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jamnik Zobacz posta
    Niezłe! Tak działa szybki serwis. Ciekawe, co powie podczas pierwszego ładowania akumulatora nabywca owego "innego aparatu"?
    Powiedzieli, że nie wystawią tego aparatu do sprzedaży - tylko odeślą do NIKONA na gwarancji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •