Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Pęknięte body

  1. #21

    Domyślnie

    W Polsce tylko jeden - na Łopuszańskiej w Warszawie.
    D750, S 35:1.4, T 24-70:2.8 G2, SB700

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joterem Zobacz posta
    W Polsce tylko jeden - na Łopuszańskiej w Warszawie.
    Oj to niedobrze.... mam nie po drodze

    Dzięki za info.
    Fudżik i szkiełka.

  3. #23

    Domyślnie

    Nie wiem czy przyda Ci się ta informacja, ale chyba jednak warto wysłać. Dzisiaj mój sprzęt jest już do odbioru. Sporządzanie kosztorysu trwało tydzień, a naprawa tyle samo. Błyskawicznie
    D7100

  4. #24

    Domyślnie

    Dzięki za info.
    Cały czas zastanawiam się nad wymianą elementu lub sprzedażą tak jak jest......
    Nie wiem co z numerem seryjnym....
    Fudżik i szkiełka.

  5. #25

    Domyślnie

    Rozumiem, że jak D7100 z magnezowym body po upadku ma pęknięcia to jak kiedyś upuszczę D5500 to nawet nie ma sensu się po niego schylać? :P

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dzedor Zobacz posta
    Rozumiem, że jak D7100 z magnezowym body po upadku ma pęknięcia to jak kiedyś upuszczę D5500 to nawet nie ma sensu się po niego schylać? :P
    Niekoniecznie, plastik może być bardziej elastyczny, D5500 jest również lżejszy więc siła grawitacji może być mniejsza.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dzedor Zobacz posta
    D7100 z magnezowym body po upadku ma pęknięcia
    Magnez magnezem, ale w tym konkretnym przypadku to chyba plastik Przynajmniej tak wygląda.
    Fudżik i szkiełka.

  8. #28

    Domyślnie

    Magnezowy jest szkielet. Na nim są jeszcze te całe plastikowe części obudowy. Z przodu magnezu nie ma prawie wcale, ale tył jest w całości z niego wykonany.
    D7100

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez r.pszczolkowski Zobacz posta
    Magnezowy jest szkielet. Na nim są jeszcze te całe plastikowe części obudowy.
    Czyli tak jak myślałem
    Fudżik i szkiełka.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Big Z Zobacz posta
    Dzięki za info.
    Cały czas zastanawiam się nad wymianą elementu lub sprzedażą tak jak jest......
    Nie wiem co z numerem seryjnym....
    Ten element jest akurat z tworzywa, magnezowa jest ścianka tylna i wierzchnia.

    Jeżeli naprawę będzie wykonywał serwis Nikon, to możliwe że przeniosą numer lub nadadzą nowy. Taką sytuację miałem z obiektywem Tamrona - numer oryginalny uległ prawie całkowitemu zatarciu i nanieśli nowy, który trzyma się lepiej niż fabryczny. Z tym, że spotkałem się kiedyś z sytuacją, iż nadanie nowego numeru seryjnego wiązało się z dodatkową opłatą. Szczerze nie pamiętam o co to chodziło, ale sobie odpuściłem, bo kwota była nie mała.
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •