Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: D5300 cashback

  1. #1

    Domyślnie D5300 cashback

    Witam, przeszło miesiąc temu zakupiłam aparat Nikon D5300 i 2 tygodnie po zakupie wysłałam zgłoszenie wraz z ksero paragonu i karty gwarancyjnej, jednak do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi ani na maila, ani na numer telefonu i zwrotu pieniędzy na konto również jeszcze nie dostałam. W regulaminie przeczytałam, że mają rozpatrzyć wniosek do miesiąca, ale miesiąc już minął a do tej pory żadnej odpowiedzi. Chyba, że coś źle przeczytałam. Czy miał ktoś podobną sytuację?

  2. #2

    Domyślnie

    Przy poprzedniej akcji tego typu otrzymałem jakoś pod koniec podanego terminu. Generalnie nie spieszą się z tymi zwrotami.

  3. #3

    Domyślnie

    Ok, a dostałeś od nich jakąś wiadomość zwrotną czy dostali Twoje zgłoszenie? Bo nawet nie wiem czy do nich doszedł ten list czy nie.

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.nikon.pl/promocje/cashback_regulamin.pdf

    8. Uczestnikowi, który na kuponie promocyjnym zaznaczył w odpowiednim miejscu chęć otrzymania zwrotu środków
    poprzez przelew na konto bankowe, zwrot kwoty rabatu promocyjnego w wysokości przysługującej Uczestnikowi
    dokonany zostanie w terminie do 30 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji Zgłoszenia, nie później
    jednak niż w terminie do dnia 31 marca 2016 r.
    Czyli mogą się nie spieszyć...

    Pozdr,
    kris

  5. #5

    Domyślnie

    Ja dostałem zwrot dość szybko bo po 17 dniach od wysłania listu.

    Pozdr.
    Wojtek

  6. #6

    Domyślnie

    ja po po około 30 dniach za d7100 ....myślę że jest uczciwie.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja również po ok. 30 dniach. Spokojnie, pieniążki będą
    D7100

  8. #8

    Domyślnie

    Ja po 15 dniach dostałem przelew na konto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •