Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Ola i postapokaliptyczny krajobraz

    Mam nadzieję, że mnie nie zjecie ale konstruktywne uwagi mile widziane


  2. #2

    Domyślnie

    Na 1. nie podoba mi się obróbka twarzy, 6. mocno przeostrzona, 3 najbardziej mi się podoba
    D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW

  3. #3

    Domyślnie

    Modelka imho nie pasuje do tego tła. Inny świat. Jakby doklejona z innej epoki. Obróbka fajna. 1,2 taki pstryk, a reszta fajne kadry, głębia i kolorystyka
    D7100; D80; T17-50; N70-300VR; N35 1.8G

  4. #4

    Domyślnie

    Na 3 pani w nogi się coś stało
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez busz Zobacz posta
    Na 1. nie podoba mi się obróbka twarzy, 6. mocno przeostrzona, 3 najbardziej mi się podoba
    Na 1 może faktycznie przedobrzyłem, chciałem uzyskać charakterny, surowy portret. 6 faktycznie zbyt ostra? W większym formacie jest sporo ziarna i miał być taki "filmowy look".

    Cytat Zamieszczone przez KELT Zobacz posta
    Modelka imho nie pasuje do tego tła. Inny świat. Jakby doklejona z innej epoki. Obróbka fajna. 1,2 taki pstryk, a reszta fajne kadry, głębia i kolorystyka
    Niestety nie zainwestowałem w steampunkowy strój, a pewnie lepiej by pasował do tego "krajobrazu" Właśnie byłem ciekawy jak zostaną odebrane kolory bo tutaj poleciałem z wyobraźnią i trochę poeksperymentowałem.

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Na 3 pani w nogi się coś stało
    Krok do przodu, spacer po linie Źle to wygląda ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Na 3 pani w nogi się coś stało
    Chyba o 4. Ci chodziło?

  7. #7
    La
    Gość

    Domyślnie

    Napiszę tylko o 5. I nic personalnie tylko bardziej ogólnie. WYSYPISKO ŚMIECI jako tło? Serio? To jest fajne? Bo w Top Model jakiś pajac to zrobił? Ludzie, nie przesadzajmy.
    Dla mnie dyskwalifikacja tego typu zdjęcia. To nie jest reportaż. To jest portret.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie oglądałem nigdy top model...a może powinienem Wysypisko śmieci jako tło? A dlaczego nie ? Przyznaje się, że nie zadbałem o odpowiednią stylizację "modelki" koleżanki i jako całość nie jest ta wizja spójna. Ale nie rozumiem czemu wysypisko śmieci jako tło miałoby być z definicji złe i niedopuszczalne. Lassar wiem, że podobne zdanie do Ciebie podziela wiele osób dlatego wstawiłem to zdjęcie

  9. #9

    Domyślnie

    na 5 fajna obróbka, fajne światło, fajny kadr - no może przesunał bym go nieco w prawo bo teraz mam wrażenie że ci dziewczyna z kadru ucieka, ale niestety przedewszystkim mimika modelki ani jej stylizacja nie pasuje do tego kadru. Pierwsze dwa jak dla mnie ingerencja w psie czy czy tam obrabiasz za mocna.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Chyba o 4. Ci chodziło?
    owszem

    Cytat Zamieszczone przez JacquesChacko Zobacz posta

    Krok do przodu, spacer po linie Źle to wygląda ?
    co najmniej dziwnie, a na zdjęciu nie ma liny więc ...
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •