Witam. Zaciekawiła mnie pewna technika obróbki zdjęć, takie coś jak wykonuje ta Pani: http://1gonia.flog.pl/archiwum
Zdjęcia mają charakterystyczny klimat, wyglądają jakby były malowane. Czy ktoś się orientuje co to za technika (może ma to jakąś nazwę) i jak dojść do podobnych efektów?