Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Wschód słońca nad Trzema Koronami

    Noc nad Trzema Koronami przypadła większości do gustu to być może i wschód słońca zatrzyma Was na chwilkę. Wiem, że 7 zdjęć to sporo ale nie potrafię więcej wyciąć. Jeśli komuś nie przypadną ramki do gustu to w zupełności rozumiem, sam nie jestem przekonany Zapraszam raz jeszcze na Trzy Korony w Pieninach.
    1.


    2.


    3.


    4.


    5. Dla mniej wtajemniczonych w górskich klimatach podpowiem, że to jest Sokolica.


    6.


    7.

    Ostatnio edytowane przez wolnyslimak ; 16-11-2015 o 23:15

  2. #2

    Domyślnie

    Warunki świetne, piękna opowieść o wschodzie słońca. Można by ewentualnie gdzieś coś poprawić (więcej prawej i rozjaśnienie pagórka na 1, korekta chmur wpadających w zielenie i seledyny na 5), ale to kosmetyka. Z całego zestawu i tak najbardziej mi się podoba złotawa i najmniej górska siódemka Co do ramek, to od dłuższego czasu jestem zwolennikiem cienkich jasnych, które zresztą podpatrzyłem od Ciebie - myślę że tutaj też by lepiej wyglądały, dodały lekkości.

  3. #3

    Domyślnie

    Piękne widoki z tej Sokolicy.
    Czwórka zatrzymuje na dłużej i siódemka (mimo, że trochę kontrastowa ).
    =]

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Warunki świetne, piękna opowieść o wschodzie słońca. Można by ewentualnie gdzieś coś poprawić (więcej prawej i rozjaśnienie pagórka na 1, korekta chmur wpadających w zielenie i seledyny na 5), ale to kosmetyka. Z całego zestawu i tak najbardziej mi się podoba złotawa i najmniej górska siódemka Co do ramek, to od dłuższego czasu jestem zwolennikiem cienkich jasnych, które zresztą podpatrzyłem od Ciebie - myślę że tutaj też by lepiej wyglądały, dodały lekkości.
    Ten pagórek na 1-ce mocniej wyciągać nie było sensu, przynajmniej ja go nie widziałem. Ciemniejszy wg. mnie ładniej odcina się od jasnych chmur. Co do kolorów na 5-ce to może i rzeczywiście zbyt pojechałem i lekko przegiąłem. Od czasu przeinstalowania forum mam białe tło i stąd te czarne ramki aby całość odcinała się od reszty. Jednak masz rację i najlepiej pasują cieniutkie, białe ramki. Pozdrawiam.

    Cytat Zamieszczone przez Adam Majchrzak Zobacz posta
    Piękne widoki z tej Sokolicy.
    Czwórka zatrzymuje na dłużej i siódemka (mimo, że trochę kontrastowa ).
    =]
    Trochę nie tak. To są widoki z Trzech Koron, m.in. na Sokolicę. Jednak ciągle zostajemy w Pieninach Właściwych jak to zwykło się mówić na tę część pasma.

  5. #5

    Domyślnie

    Teraz tym bardziej zazdroszczę tego wypadu
    Cały set dzienny równie udany jak ten nocny.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Teraz tym bardziej zazdroszczę tego wypadu
    Cały set dzienny równie udany jak ten nocny.
    Dziękuję Ci raz jeszcze. Ten wypad był NIEZWYKLE udany, ale aby nie było tak słodko to dla kontrastu pokażę Wam zdjęcie sprzed ponad roku. Też leciałem na górę z pewnością, że będę tuż nad chmurami. Miało być równie pięknie, a było tak:

    bonus:


    Fotografia krajobrazowa to piękne hobby. Niestety lub stety właśnie nie wszystko zależy od nas. Czasem trzeba mieć szczęście i jeszcze potrafić z niego skorzystać. Pozdrawiam wszystkich maniaków fotografii krajobrazowej. Łażąc po górach stwierdzam, że wcale nas nie jest tak mało

  7. #7

    Domyślnie

    Ślimaku światło na zdjęciach mi imponuje i pomysły na kadry, 4, 6, 7 zjawiskowo piękne ... pozostałe też mocne.
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    No to się doczekałem. Piękna seria, rzeczywiście nie miałbym odwagi wycinać któregokolwiek. Mówisz w tygodniu nie ma gawiedzi...?
    Zatem trzeba coś zaplanować! Dla takich widoków(co niekoniecznie się uda jak pokazałeś) naprawdę warto. Dla mnie najlepsze 2 i 3.
    Pozdrawiam
    NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    Moim zdaniem zdjęcie nr 7 bije na głowę pozostałe zamieszczone w tym wątku zarówno pod względem jakości ekspozycji (barwy!!!, doskonałe naświetlenie kardu), proporcji elementów budujących kadr jak i piękna-uroku drzew stanowiących temat wiodący. Gratuluję.

  10. #10

    Domyślnie

    Czwórka dla mnie wygrywa, 7 też świetna
    Zazdroszczę warunków, jak wszedłem w tym roku na Tarnicę to krzyża nie widziałem stojąc pięć metrów od niego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •