Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie

    W Zielonej Górze w październiku 200 zł!

    EDIT:
    Ciekawostka. Na początku sierpnia musiałem zrobić ślub. Żadnego kursu nie było na horyzoncie, ale dowiedziałem się, że można uzyskać coś takiego jak pozwolenie tymczasowe (do najbliższego szkolenia). Zadzwoniłem do kurii w Poznaniu i oznajmili mi, że nie ma problemu, proszę podać dane, wyślemy na własny koszt za 0 zł, ale to pozwolenie niestety udzielane jest jedynie na terenie województwa wielkopolskiego. Wziałem i takie, bo miałem noż na gardle.
    W miedzyczasie przedzwonilem do naszej kurii w Zielonej Górze. I oczywiscie tez mozna dostac takie pozwolenie, ale już za 50 zł. Nie mialem wyjscia, zaplacilem.
    Po kilku dniach przyszlo to z Poznania...
    Ostatnio edytowane przez docxxx ; 15-11-2015 o 22:17

  2. #12

    Domyślnie

    W Poznaniu kurs w tym toku kosztuje 40 zł.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Oczywiście najważniejsze - otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu oraz identyfikator.
    Jak ukończysz kurs napisz, czy coś się zmieniło.
    Pozdrawia
    No to po pierwszym spotkaniu w Gdyni .Kurs 100-wka PLN .Uprawnienia bez ograniczeń czasowych.

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki, cena chyba trochę wyższa, ale najważniejsze to uprawnienia bez ograniczeń... Tzn z ograniczeniem do naszej diecezji XD
    Choć uznaniowo, w innych też nie powinni stwarzać problemów
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  5. #15

    Domyślnie

    Dokument dokumentem ale i tak zawsze musisz mieć zgodę duchownego na robienie zdjęć,choć niektóży nie nie wymagają takiej zgody najważniejsze jest odpowiednie zachowanie się w kościele mam 19 lat taki dokument.
    Nikon D750| N18-35G | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-910 |

  6. #16

    Domyślnie

    Szanowni Państwo. Dokumentem upoważniającym do prowadzenia działalności gospodarczej jest WPIS do ewidencji działalności. Żaden inny dokument w 3 RP ( na razie, być może w 4 RP to się zmieni ) na wykonywanie działalności fotograficznej nie jest wymagany. Reszta bez komentarza.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Szanowni Państwo. Dokumentem upoważniającym do prowadzenia działalności gospodarczej jest WPIS do ewidencji działalności. Żaden inny dokument w 3 RP ( na razie, być może w 4 RP to się zmieni ) na wykonywanie działalności fotograficznej nie jest wymagany. Reszta bez komentarza.
    Wyjaśnij to duchownemu, który Ci zabroni robić zdjęć podczas zlecenia

  8. #18

    Domyślnie

    Wpis do ewidencji nie upoważnia nikogo do robienia zdjęć gdzie się chce i kiedy się chce. Upoważnia Cię głównie do płacenia podatków. Więc nie egzaltuj się tak bardzo.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Q Zobacz posta
    Wpis do ewidencji nie upoważnia nikogo do robienia zdjęć gdzie się chce i kiedy się chce. Upoważnia Cię głównie do płacenia podatków. Więc nie egzaltuj się tak bardzo.

    Pomimo tego, żyjemy w państwie wyznaniowym to jeszcze żaden "ojciec" nie zabronił mi wykonywania zlecenia.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Wyjaśnij to duchownemu, który Ci zabroni robić zdjęć podczas zlecenia
    Zawsze o tym wspominam przed wejściem do kościoła i raczej nie pokazuję upoważnienia z kurii

  10. #20

    Domyślnie

    Niby tak, ale jak trafisz na wiejskiego farosza, który zdecyduje, że skoro nie jesteś po kursie to Ci nie pozwala robić zdjęć, to co zrobisz?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •