Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Serwis nikona gdzie mozna złozyć skargę?

    Witajcie...mam do Was wielką prośbę nie wiecie gdzie można złożyć skargę na serwis Nikona? przecież to jak oni traktują klienta i podchodzą do sprawy to jakieś wielkie nieporozumienie. Będę wdzięczna na jakieś namiary gdzieś gdzie ktoś się wezmie odpowiednio za sprawę .

  2. #2

    Domyślnie

    Uderzaj do rzecznika praw konsumenta https://uokik.gov.pl/rzecznicy_konsumentow.php
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz tu opisać sprawę, możesz napisać do głównego przedstawiciela Nikona na Europe, do Holandii, możesz skorzystać z pomocy Rzecznika Praw Konsumenta. Dobrą radą jest też niekorzystanie z Polskiego serwisu Nikona, bo niestety poziom fachowości jest na zerowym poziomie. Oni nawet nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania telefonicznie lub mailowo. Porażka.

  4. #4

    Domyślnie

    Najlepszą formą podziękowania będzie - moim zdaniem - rezygnacja z ichnich usług. Do Niemiec masz niedaleko, możesz kupować sprzęt tam. A jeśli wolisz kupować w polandzie, to wciąż możesz serwisować za Odrą albo w Fixation... w imię zasad.

    Jakby ludzie masowo przestali korzystać z tej namiastki serwisu, owa namiastka przestałaby mieć rację bytu. Byłaby to "nieco" skuteczniejsza forma protestu, niż pisanie skarg, które idą do kosza.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Najlepszą formą podziękowania będzie - moim zdaniem - rezygnacja z ichnich usług. Do Niemiec masz niedaleko, możesz kupować sprzęt tam. A jeśli wolisz kupować w polandzie, to wciąż możesz serwisować za Odrą albo w Fixation... w imię zasad.

    Jakby ludzie masowo przestali korzystać z tej namiastki serwisu, owa namiastka przestałaby mieć rację bytu. Byłaby to "nieco" skuteczniejsza forma protestu, niż pisanie skarg, które idą do kosza.
    Dokładnie tak i z tego wiem, można kupować w Polsce, a z serwisu korzystać w Niemczech czy Holandii.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Możesz tu opisać sprawę, możesz napisać do głównego przedstawiciela Nikona na Europe, do Holandii, możesz skorzystać z pomocy Rzecznika Praw Konsumenta. Dobrą radą jest też niekorzystanie z Polskiego serwisu Nikona, bo niestety poziom fachowości jest na zerowym poziomie. Oni nawet nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania telefonicznie lub mailowo. Porażka.
    Chociaż raz bądź użyteczny i napisz, w którym serwisie wymienili Ci D600 na D750. Zgaduję, że nie w polskim, skoro tak na nich psioczysz.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, V 20/2.8, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #7

    Domyślnie

    Dobre... TOP

    Autorze z czym tak cb wk...? Ja miałem z nimi tylko raz do czynienia i nie miałem powodów do narzekań...

  8. #8

    Domyślnie

    Na serwis narzekają Ci którym s********o usługę, ja byłem zadowolony z czyszczenia matrycy i obiektywu, dwukrotna regulacja AF to totalna porażka, nawet tak prostej rzeczy nie potrafią zrobić za pierwszym razem.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nela Zobacz posta
    Witajcie...mam do Was wielką prośbę nie wiecie gdzie można złożyć skargę na serwis Nikona? przecież to jak oni traktują klienta i podchodzą do sprawy to jakieś wielkie nieporozumienie. Będę wdzięczna na jakieś namiary gdzieś gdzie ktoś się wezmie odpowiednio za sprawę .
    Napisz do centrali Nikon na Europe. Pisanie do jakiś*"rzeczników" czy wodników to sobie daruj. Szkoda klawiatury.
    Swego czasu miałem w Polsce przeboje z jednym serwisem "marki premium" (hahaha...) i pismo do centrali w UK załatwiło sprawę.
    A poza tym to serwisuj w Berlinie - daleko nie masz nawet jakbyś miała im osobiście dostarczyć sprzęt
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Chociaż raz bądź użyteczny i napisz, w którym serwisie wymienili Ci D600 na D750. Zgaduję, że nie w polskim, skoro tak na nich psioczysz.
    Daruj sobie, bo wstyd, że moderator tak się zachowuje. Dorosły facet, a taki ból pośladków masz, że miałem racje. Zgaduj dalej, bo gdybym słuchał kilku "fachowców", to bym płacił za naprawę. Myślisz, że komuś takiemu jak Ty, z dość luźnym podejściem do kultury, kto po mimo faktów, nadal do mnie prostackie teksty pisze, będę pomagał. Chyba tak naiwny nie jesteś?? Pisać bzdury można zrozumieć, ale tkwić w błędzie, to już ma jakąś nazwę w medycynie. Rozumiem, że Ty należysz do tych co wychlają Serwis Nikon Polska? Ja kilka razy miałem nieprzyjemność korzystać z ich "usług", dlatego ich nie polecam. Na Forum jest mnóstwo osób mających podobne zdanie o Polskim Serwisie.
    PS Może Ty, bądź raz "użyteczny" i odbij dwa kroki w bok ode mnie, bo niestety nie mam opcji ignorowania Ciebie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •