Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie w jaki sposob edytowac zdjecie aby uzyskac taki efekt?

    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Mi to wyglada na jakas akcje w PS. Zobacz na google "ps actions" moze ja znajdziesz.

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie to raczej wygląda na jakąś obróbkę w PS. Zobacz na google "ps obrobka", może ją znajdziesz.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4

    Domyślnie

    A jak napiszesz w google, "bildbearbeitungs tutorial", to napewno znajdziesz. Viel Glück

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie to wygląda na zrobione kwadratowym obiektywem, bo prawdziwy fotograf nie bawi się suwaczkami,
    Nie wiem, co napisać.

  6. #6

    Domyślnie

    No dobra, tośmy się trochę pośmiali, ale przyznajcie, że odpowiedź kolegi Zdebika z Ląądynu jest wręcz niedościgle mistrzowska w swoim ostrym jak brzytwa błysku intelektualnej potęgi.

    Kolegę Zdebika trzeba sobie zapamiętać i jeśli kiedyś zada pytanie, np. jaki to samochód - trzeba odpowiedzieć z równie huraganową enteligencją: mi sie wydaje, że to samochod. Wpisz w google' samochod', moze go znajdziesz.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    po ponad pol zycia w de spedzonym odpowiem, jak kazdy porzadny niemiec by odpowiedzial: 1.nie ma kwadratiowych obiektywow, 2. szukalem juz w googlu po wpisaniu "bildbearbeitung" i "ps ekszyns". danke für eure hilfe.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  9. #9

    Domyślnie

    Jestem jak polski rzad, daje wedke a nie rybe.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Jestem jak polski rzad, daje wedke a nie rybe.
    Poprawiłeś mi humor na resztę dnia
    Żeby jeszcze polski rząd dawał do tej wędki żyłkę i haczyk....
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •