Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Apart - zniżka 10% Platinum Card - ma ktoś?

    Witam,
    Ma ktoś może platynową kartę Apartu uprawniającą do 10% rabatu? Mógłby ktoś użyczyć?
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    jesli to dziala na rzeczy juz bedace w przecienie to tez bylbym zainteresowany. w ramach podziekowania proponuje jakas dobra wodeczke
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    Na przecenione niestety nie działa. W przyszłym tyg będę miał już swoją kartę. Jeśli by ktoś potrzebował użyczę numeru karty.

  4. #4

    Domyślnie

    no mam... a zachwile tradycyjnie na święta będzie 15%
    tyle że co dalej ? przyjedziesz na zakupy do Apartu w Kielcach ? to zapraszam...

  5. #5

    Domyślnie

    Wystarczy podać numer karty. Nie trzeba mieć jej fizycznie przy sobie. Dzięki za odzew, ale już jestem po zakupach. Akurat załapałem się na noc zakupów i 10% rabatu.

  6. #6
    doriandori12345
    Gość

    Domyślnie

    "no mam... a zachwile tradycyjnie na święta będzie 15% tyle że co dalej ? przyjedziesz na zakupy do Apartu w Kielcach ? to zapraszam..."
    Czy można prosić Pana o numer karty chcialbym zrobić zakupy za ok 3000 zł. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
    Dorian

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •