Witam,
Ma ktoś może platynową kartę Apartu uprawniającą do 10% rabatu? Mógłby ktoś użyczyć?
pozdrawiam
Szukaj
Witam,
Ma ktoś może platynową kartę Apartu uprawniającą do 10% rabatu? Mógłby ktoś użyczyć?
pozdrawiam
jesli to dziala na rzeczy juz bedace w przecienie to tez bylbym zainteresowany. w ramach podziekowania proponuje jakas dobra wodeczke![]()
Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów
Na przecenione niestety nie działa. W przyszłym tyg będę miał już swoją kartę. Jeśli by ktoś potrzebował użyczę numeru karty.
no mam... a zachwile tradycyjnie na święta będzie 15%
tyle że co dalej ? przyjedziesz na zakupy do Apartu w Kielcach ?to zapraszam...
Wystarczy podać numer karty. Nie trzeba mieć jej fizycznie przy sobie. Dzięki za odzew, ale już jestem po zakupach. Akurat załapałem się na noc zakupów i 10% rabatu.
"no mam... a zachwile tradycyjnie na święta będzie 15% tyle że co dalej ? przyjedziesz na zakupy do Apartu w Kielcach ? to zapraszam..."
Czy można prosić Pana o numer karty chcialbym zrobić zakupy za ok 3000 zł. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Dorian
Skontaktuj się z nami