Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Ale tu nic do rzeczy nie ma 'core' jeśli wygląd strony logowania zostanie tak zepsuty, że się nie da zalogować, albo wygląd panelu administracyjnego. To mimo pełnego oddzielenia wyglądu od 'core' z poziomu przeglądarki nic nie zrobisz.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #42

    Domyślnie

    Przyznam, że nie zdarzyło mi się jeszcze, by dobry szablon po instalacji/deinstalacji przewrócił mi panel administracyjny. Ale faktem jest, że czasami Wordpress potrafi się ładnie przewrócić i najlepszym rozwiązaniem jest ponowne wgranie na serwer wszystkich plików - z pominięciem katalogu /wp-content/uploads, rzecz jasna.

    Czy szablon, na którym zbudowaliśmy stronę, po deinstalacji może ją przewrócić? Owszem, często tak to właśnie wygląda. Jak jeden z kolegów wcześniej zauważył, ideą CMS typu Wordpres, Joomla, Drupal etc jest oddzielenie treści od "silnika" strony. Jeśli jednak w samej treści dodajemy elementy designu - to ta idea troszkę się wypacza, prawda?

    Bardzo wiele nowoczesnych szablonów korzysta z frameworka typu Visual Composer, a ten wymaga, by w samej treści pojawiały się "skróty" do pewnych elementów szablonu, które generują wygląd. Gdy szablon jest poprawnie zainstalowany, wszystko działa i zwykle świetnie wygląda. Ale gdy szablon wyłączymy, odinstalujemy czy zepsujemy w jakiś sposób - cała strona się posypie. (Cała strona w sensie Frontpage; Panel administracyjny nadal ma się świetnie.) System CMS próbuje generować treść, treść odwołuje się do szablonu, szablonu nie ma - strona wygląda jak opuszczony chlew
    Trochę bloguję.

  3. #43

    Domyślnie

    Mam pytanie, z tych banalnych pewnie. Dużo przeglądam na tablecie/telefonie i bardzo wiele stron fotografow działa fatalnie. Przykladowo krzaczy sie skalowanie zdjęć( bardzo male lub bardzo duże) a przyciski nawigacji mikroskopijne. Rozumiem że to kwestia dobrania skorki przy tworzeniu wlasnej strony? Sa jakies portale z przykladowymi themami?
    Kompletnie zielony jestem..

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Sa jakies portale z przykladowymi themami?
    Ten link padał już tutaj kilkukrotnie: Themeforest. Interesują Cię szablony z wyraźnie oznaczoną opcją "RWD" lub "responsive".
    Trochę bloguję.

  5. #45

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •