Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie [qualin] Czerwona sukienka

    Wybralem sie na mala sesje w celu przetestowania Samyanga w plenerze.
    Trafila sie modelka, ktora slabo ogarniala pozowanie. Jedna mina, jedna poza. Nie bylo latwo :P
    Orientuje sie moze ktos gdzie mozna w PL dstac matowke z rastrem/klinem do D700?

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    6 fajne, 3 i 4 mogły by mi się podobać jakby nie noga/nogi, dziwne pozy

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    ...Trafila sie modelka, ktora slabo ogarniala pozowanie. Jedna mina, jedna poza. Nie bylo latwo :P ...
    Oby modelka słabo ogarniała przeglądanie naszego forum, bo jak zobaczy Twój wpis może być kwas .
    A co do zdjęć, podoba mi się kolorystyka. Tytułowa czerwona sukienka fajnie odcina się od reszty tła. A ta czerwień to chyba karmazyn, chociaż głowy nie dam
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  4. #4

    Domyślnie

    Akurat modelka została przeze mnie uświadomiona w temacie jej pozowania. Sama przyznała, ze musi trochę popracować nad tym.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  5. #5

    Domyślnie

    Modelka i jej modelowanie nie są raczej najsłabszym ogniwem tej sesji więc skoro już wskazywac nad czym należy popracować, to bym zalecił mniej czasu spędzać nad hipsterskim kolorowaniem zdjęć, a więcej z ołówkiem i kartką papieru planując kadry.

  6. #6

    Domyślnie

    Mialem duzo fajnych kadrow, ale niestety z taka mina, ze poszly do kosza.
    Jak juz piszesz, ze kadry sa slabe to napisz moze tez jak je poprawic i co takiego zlego w nich jest? Wiem, ze fajnie sie wytyka bledy, ale milo by bylo czasem przeczytac jak mozna je poprawic.
    Zastanawia mnie jak mam planowac kadry na papierze skoro jade w miejsce wybrane przez modelke, w ktorym nigdy nie bylem. Nie wiem jaka bedzie pogoda, jak bedzie slonce to z ktorej strony bede je mial. To nie jest sesja w studio gdzie mozna sobie wszystko zaplanowac od A do Z, tak samo nie jest to sesja gdzie ja sobie wybieram miejsce.
    Ostatnio edytowane przez qualin ; 01-11-2015 o 14:39
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    6 fajne, 3 i 4 mogły by mi się podobać jakby nie noga/nogi, dziwne pozy
    Popieram w 100% Nie mogła na 3 po prostu położyć się mówiąc kolokwialnie "jak człowiek", tylko wyginać tą prawą nogę?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    Musiala sie podpierac bo zjezdzala w dol po tym kamieniu :/ Tez mi te nogi nie do konca pasuja :/
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  9. #9

    Domyślnie

    Gadanie typu "modelka z jedną miną i jedną pozą" mówi sporo o Tobie... może nawet więcej, niż chciałbyś powiedzieć.

    Pannie nic nie brakuje, wyrazisty styl też ma ale fotograf nie zbudował nastroju i efekt jest taki jak widać: urocza istota, spoko ciuch i miejsce, ale klimatu brak...

    Wybieram #02 i tylko ten kadr zostawiłbym z tej puli.

  10. #10

    Domyślnie

    Skąd Ty możesz wiedzieć jaki panował nastrój na sesji?! Jak masz pisać takie z czapy komentarze to lepiej nic nie pisz.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •