No i z głowy![]()
Teraz tylko mu fajną grafe za to że chłopak ekonomicznie myśli![]()
Szukaj
No i z głowy![]()
Teraz tylko mu fajną grafe za to że chłopak ekonomicznie myśli![]()
Zobaczymy co się da upchnąć do tej konfiguracji.
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
I czy miejsca starczy w budzie i czy psu pociągnie
PSU tak czy inaczej do wymiany - ma już swoje lata a i za słaby będzie do "970". Czy karta wejdzie to się okaże w praniu.
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Okazało się że psu ma 600W, po południu odbieram z zainstalowaną 970 (lekko podkręconą). Liczę na 2 lata spokoju, potem pewnie nowy komp. Dziękuję wszystkim za porady.
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Skontaktuj się z nami