Tak myślę czy w tej chwili nie wrzucić tylko zasilacza i grafiki, zobaczyć jak to hula a w drugim rzucie zrobić MOBO, CPU i RAM.
Jakiejś konkretnej firmy karty polecacie? Dawno temu EVGA uchodziła za porządną firmę a teraz?
Szukaj
Tak myślę czy w tej chwili nie wrzucić tylko zasilacza i grafiki, zobaczyć jak to hula a w drugim rzucie zrobić MOBO, CPU i RAM.
Jakiejś konkretnej firmy karty polecacie? Dawno temu EVGA uchodziła za porządną firmę a teraz?
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Dobry pomysł. Evga będzie bardzo dobra z super obsługą klienta.
MSI Gaming będzie pewnie trochę tańsze i cichsze.
Kup mu PS4 i masz z głowy temat grania. W PC zawsze będzie coś co można zmienić na lepsze![]()
nic...
i7 ma wyższe zegary prosto z pudełka, a młody podobno nie bawi się w OC. Poza tym, i7 ma więcej cache ( co w grach rzadko ma duże znaczenie ) i HT. Co kto lubi, moim zdaniem wydając tyle kasy lepiej wziąć najlepszy procesor na półce, szczególnie, że różnica nie jest gigantyczna ( 500 PLN ). Z drugiej strony, jeżeli wybór będzie między szybkim dyskiem PCIe i i5 a i7 i dyskiem SATA, to już bym się poważnie zastanowił.
A jaki sprzęt teraz masz ? Bo to da nam pewien punkt odniesienia.
d70s + N18-70 + N55-200
Jakaś płyta MSI na Z77 (G43), i5-3450 Ivy Bridge, 8G RAM @665 MHz, GTX 560, Systemowy SSD Szajsung 850 Pro, do tego 1T HDD, buda Fractal Design coś tam coś tam.
Ciągle się zastanawiam czy już iść na całość (poza budą i SSD), czy jeszcze reanimować nową grafiką i zasilaczem.
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Idź na całość, chyba że chcesz się ciągle zastanawiać "czy byłoby jeszcze lepiej jakbym wymienił resztę? "![]()
Chyba tak się skończy - zostanie SSD i może buda. Razem z 980 Ti w 10k powinienem się zamknąć. Chyba ostatni duży prezent dla młodego - potem studia i niech sam sobie zarabia na zabawki![]()
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Zdecydowanie PS4. Po co mu komp za 10k PLN, który za 2 lata I tak pójdzie na smietnik. Ale Twoje pieniądze, więc sam decyduj.
Ekonomia mówi NIE PCtom ale ja bym do konsoli nie wrócił.
Co do konsoli - jest PS3, tylko ma kłopoty z odpaleniem Excela
Ekonomia to mi od dawna mówi że trzeba było gumki użyć...
Żeby było śmieszniej młody stwierdził że chce tylko grafe i nie chce większego przemeblowania. Mówisz-masz!
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Skontaktuj się z nami