Ja mam w battlefield 4 w zależności od mapy 160-200 fps
Przy 1920x1200
Szukaj
Ja mam w battlefield 4 w zależności od mapy 160-200 fps
Przy 1920x1200
Pierwszy z brzegu z francji...
980ti polecam raczej radki jak to radki lubia dzialas "inaczej"
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Wysyłka do Polski bez problemu więc nie wiem w czym rzecz?
No dobra 980ti, proc i7 - jaki zasilacz: coby dłuższą chwilę podziałał i wystarczył mocowo?
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Mimo, że nadmiarowo wziąłem 850W bo przewiduję możliwość dołożenia drugiej karty jeśli nie daj boże w 4k coś będę chciał majstrować.
Ogólnie 700 minimum bym brał.
Ja mam AX860i od Corsair
Edit: a dłupa, nie crosair tylko be quiet, zapomniałem że zmieniłem zdanie
Be quiet! Power Zone CM 850W BN212
MSI Z97A GAMING 6, USB 3.1
i7-4790K
Corsair H110
HyperX DDR3 Savage 32GB/2400 (4*8GB) CL11
Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 25-10-2015 o 23:16
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Bierz ten co Robert poleca albo ten co się nad nim zastanawiał. Ja go mam ponad 2 lata i polecam.
Pamiętaj żeby był modularny więc będziesz miał kable tylko te co potrzebujesz. Platinum żeby był jak najbardziej oszczędny. Gtx 980ti potrzebuje mało prądu ale zawsze lepiej mieć zapas. Płacisz i tak za to co sprzęt pociągnie z PSU a nie za to ile PSU może dać
I5 z gtx 970 i tez da rade. Pchanie sie w i7 i 980 to strata kasy, ale kto bogatemu zabroni.
https://500px.com/Rafal_S Nikon FM2N
Dla jednego strata kasy, dla innego zapas wydajność.
Zależy jak kto patrzy
i7-6700K, 16GB RAM, GTX980 ( ewntualnie ti ), zasilacz na przykład HX750i.
Chłodzenie CPU - zależnie od tego jaką masz budę. Zaproponowałbym Noctua NH-D15, ale może się nie zmieścić.- wtedy i tak sugerowałbym poszukać czegoś od Noctua, moim zdaniem warto. H100 bez mocnego kręcenia CPU będzie bez sensu.
Edit:
Mobo - ja lubię gigabyte więc wybrałbym coś z modeli Z170X Gaming, koniecznie z gniazdem m.2 PCIe 32Gb/s.
Ostatnio edytowane przez Kurtz ; 26-10-2015 o 02:11
d70s + N18-70 + N55-200
Za zdebikiem po co to i7.
i5 spokojnie starczy na pare lat
Skontaktuj się z nami