Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    Ja mam w battlefield 4 w zależności od mapy 160-200 fps
    Przy 1920x1200

  2. #12

    Domyślnie

    Pierwszy z brzegu z francji...

    980ti polecam raczej radki jak to radki lubia dzialas "inaczej"
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #13

    Domyślnie

    Wysyłka do Polski bez problemu więc nie wiem w czym rzecz?

  4. #14

    Domyślnie

    No dobra 980ti, proc i7 - jaki zasilacz: coby dłuższą chwilę podziałał i wystarczył mocowo?
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  5. #15

    Domyślnie

    Mimo, że nadmiarowo wziąłem 850W bo przewiduję możliwość dołożenia drugiej karty jeśli nie daj boże w 4k coś będę chciał majstrować.
    Ogólnie 700 minimum bym brał.

    Ja mam AX860i od Corsair

    Edit: a dłupa, nie crosair tylko be quiet, zapomniałem że zmieniłem zdanie


    Be quiet! Power Zone CM 850W BN212
    MSI Z97A GAMING 6, USB 3.1
    i7-4790K
    Corsair H110
    HyperX DDR3 Savage 32GB/2400 (4*8GB) CL11
    Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 25-10-2015 o 23:16
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    No dobra 980ti, proc i7 - jaki zasilacz: coby dłuższą chwilę podziałał i wystarczył mocowo?
    Bierz ten co Robert poleca albo ten co się nad nim zastanawiał. Ja go mam ponad 2 lata i polecam.
    Pamiętaj żeby był modularny więc będziesz miał kable tylko te co potrzebujesz. Platinum żeby był jak najbardziej oszczędny. Gtx 980ti potrzebuje mało prądu ale zawsze lepiej mieć zapas. Płacisz i tak za to co sprzęt pociągnie z PSU a nie za to ile PSU może dać

  7. #17

    Domyślnie

    I5 z gtx 970 i tez da rade. Pchanie sie w i7 i 980 to strata kasy, ale kto bogatemu zabroni.

  8. #18

    Domyślnie

    Dla jednego strata kasy, dla innego zapas wydajność.
    Zależy jak kto patrzy

  9. #19

    Domyślnie

    i7-6700K, 16GB RAM, GTX980 ( ewntualnie ti ), zasilacz na przykład HX750i.
    Chłodzenie CPU - zależnie od tego jaką masz budę. Zaproponowałbym Noctua NH-D15, ale może się nie zmieścić.- wtedy i tak sugerowałbym poszukać czegoś od Noctua, moim zdaniem warto. H100 bez mocnego kręcenia CPU będzie bez sensu.

    Edit:

    Mobo - ja lubię gigabyte więc wybrałbym coś z modeli Z170X Gaming, koniecznie z gniazdem m.2 PCIe 32Gb/s.
    Ostatnio edytowane przez Kurtz ; 26-10-2015 o 02:11
    d70s + N18-70 + N55-200

  10. #20

    Domyślnie

    Za zdebikiem po co to i7.
    i5 spokojnie starczy na pare lat

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •