Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Rozbudowa PC pod gry

    Chciałbym rozbudować swojemu szkodnikowi PC-ta - główne użytkowanie to oczywiście gry. Obecny komp ma jakieś 4 lata i nawet myślałem o wymianie na jakiegoś "gotowca", ale w sumie buda jest OK, ostatnio dorzucony SSD jako dysk systemowy.... o tym że w nowych będzie Win 10 nie wspominając. Stanęło na przebudowie....

    Potrzebna będzie
    - płyta główna - pod Intela
    - procek (nie musi być odblokowany - młody nie bawi się w kręcenie)
    -RAM
    -karta graficzna (mlody zażyczył sobie nVidie) - na razie hula pod FHD.
    -zasilacz

    Budżetu nie podaję - powiedzmy TitanX to za wysoko, ale 980 ujdzie.

    Czego oczekuję? Żeby było solidne, bezproblemowe, wytrzymało kilka lat zanim zrobi się zbyt przestarzałe - wolę solidność kosztem ceny.
    Jakieś propozycje od forumowej braci bardziej w temacie mile widziane...

    Dzięki
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  2. #2

    Domyślnie

    To ja polecę to co ja mam:
    i7 4770k + H100i (podkręcony jednym kliknięciem w BIOS do 4.4)
    + Asus hero VI ROG
    + corsair 860i platinum modular
    + SSD wedle uznania
    + radeon 295x2 (wiem wspominałeś o nvidia ale taka 980 się chowa)
    + ram też wedle uznania
    Możesz podobnie z i7 6700k i DDR 4 ale tego nie znam to ciężko mi się wypowiadać.

    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki.
    SSD i HDD mam, młody zapiera się na nVidię ....
    .... coś czuję że zlecę komuś kumatemu to zadanie.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    młody zapiera się na nVidię ....
    To pokaż mu to

    http://www.benchmark.pl/ranking/gpu?tfd

    To ta na samej górze

    14740 vs 11120 (gtx980 )

  5. #5

    Domyślnie

    radek jest już niedostępny, poniżej 3500 nie znajdziesz raczej, dodatkowo ludzka nVidia będzie minimum 3 stówki tańsza
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki.
    SSD i HDD mam, młody zapiera się na nVidię ....
    .... coś czuję że zlecę komuś kumatemu to zadanie.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    radek jest już niedostępny, poniżej 3500 nie znajdziesz raczej, dodatkowo ludzka nVidia będzie minimum 3 stówki tańsza
    http://www.amazon.fr/gp/aw/d/B00JMI5...fgL&ref=plSrch

    Pierwszy z brzegu

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia - czasem przez ramię widzę że biega i strzela
    Tak jak pisałem - chciałbym mieć znowu kilka lat spokoju .może i TitanaX bym wcisnął?
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  10. #10

    Domyślnie

    To już lepiej gtx980 ti

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •