Close

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 131

Wątek: Leica SL

  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Kolejna wpadka "zawsze niezawodnej" leiki
    Przynajmniej nie udają jak Nikon, że nic się nie stało
    N -> L -> S

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cooder Zobacz posta
    Przynajmniej nie udają jak Nikon, że nic się nie stało
    Za te pieniądze łaski nie robią
    A nikon wpasowuje się w przyśpiewkę kibiców reprezentacji Polski "nic się nie stało..."
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  3. #113

  4. #114

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    jakbyście dostawali topowy sprzęt foto za free też byście o.......li :P
    To tak jak słynne programy "Canon/Nikon Ambassador" - oczywiście wszyscy robią Canonen/Nikonem bo przecież jest NAJLEPSZY...
    Steve McCurry nie miał jakoś kompleksów robiąc kilka swoich słynnych zdjęć Nikonem D700 z "ciemnym" zoomem 24-120/4...
    Czyli aparatem i obiektywem "amatorskim"...
    Dla mnie to on ma chyba najzdrowsze podejście do fotografii na tle tych blogerów-onanistów z ich "magią, "emejzingiem" i "only Noctilux"
    Wiadomo że jak firma sponsoruje sprzęt to fotograf mówi że to ich sprzęt jest najlepszy.
    Kiedyś Steve powiedział coś takiego że większość zdjęć jakie pokazują "ambassador" można zrobić spokojnie puszką/szkłęm nazywanym pogardliwie "amatorską"...
    Ostatnio edytowane przez pioterkow ; 28-10-2015 o 21:55
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  6. #116

    Domyślnie

    DPreview dodalo tez test studyjny:
    http://www.dpreview.com/articles/995...amera-review/2

    Jestem w szoku ale nie w dobrym tego wyrazenia znaczeniu.
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djhonda Zobacz posta
    DPreview dodalo tez test studyjny:
    http://www.dpreview.com/articles/995...amera-review/2

    Jestem w szoku ale nie w dobrym tego wyrazenia znaczeniu.
    No cóż. Przynajmniej Canon nie jest osamotniony
    Ba, co więcej, nabrał Leica Look
    pozdrawiam
    Mirek$

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    No cóż. Przynajmniej Canon nie jest osamotniony
    Ba, co więcej, nabrał Leica Look
    Te wszystkie "Leica look", "Canon Look itp. to obecnie bardziej zależą od obróbki RAW-a niż od aparatu...
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Te wszystkie "Leica look", "Canon Look itp. to obecnie bardziej zależą od obróbki RAW-a niż od aparatu...
    Trochę nie zrozumiałeś. Chodzi o banding, który był dość mocno charakterystyczny głównie dla canona (zwłaszcza 5d2).

  10. #120

    Domyślnie

    Do posmiania sie, co prawda z niepelnosprawnego umyslowo ale sam sie prosi. Leica SL aparatem roku wg naganiacza duchow:
    http://www.stevehuffphoto.com/2015/1...the-year-2015/
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •