Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie [wspinaczka] Duży Pochylec, Dolina Prądnika

    Maciek "Lesser" Gajewski na swojej nowo wytyczonej drodze Leserówka VI.4 na Dużym Pochylcu w Dolinie Prądnika. Zapraszam:


    Nieco więcej na blogu

  2. #2

    Domyślnie

    Dobre kadry, choć brakuje "dna" - przez co nie za bardzo ma się punkt odniesienia, jak wysoko był ów wspinacz.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Seru, to jest tylko skałka . I choć jak na warunki polskich skałek dość wysoka to drogi nie mają wiecej niż 20 kilka metrów. Gdyby autor uwiecznił "dno" to obnażył by ,że to wspnanie na kamieniu. A tak mamy fajną dramaturgię bardzo trudnego wspinania.
    Autor zdjęcia ma co najmniej pojęcie o wspinaniu i chyba doskonale wie co uwypuklic a co zamaskować w takich zdjęciach, by robiły jak największe wrażenie , szczególnie na takich którzy wspinanie widzieli tylko na facebooku.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale komu by to przeszkadało? Przecież wiadomo, że nie wspina się po Kanionie Colorado Skałka, nie skałka - 20 metrów to też szmat drogi w dół i szacunek się należy
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    Szacunek i to bardzo duży to należy sie za trudności. Mimo że VI.4 było robione juz w latach 80-tych to w dalszym ciągu jest to kawał bardzo sytego wspinania. Ale takie zdjęcia wygladają fajnie właśnie w takiej konwencji jaka zapodał autor.
    Pokazywanie wysokości tej ścianki , choc jak na warunki skałkowe to ścianiszcze , trochę by odarło z nimbu ekstremalności. Może autor zdjęcia uraczy nas pracami z Verdon, to wtedy SerU , będziesz mieć i syte łojenie i naprawdę lufę pod dupą.
    Ostatnio edytowane przez zoom2 ; 16-10-2015 o 16:09

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze z "dna" zrezygnowałem z dwóch powodów: po pierwsze bardzo podobało mi się takie światło, kontrast światła i cienia, nadający więcej dramaturgii scenie, a po drugie w chwili obecnej pod samą skałą nie wygląda za ciekawie - powycinane drzewa, gałęzie, bura ziemia...
    Zdjęć z "lufą" już trochę pokazałem, ale po modernizacji forum wszystkie moje starsze posty przepadły... Więc kilka fotek dla przypomnienie, nie pamiętam czy wszystkie już tu publikowałem... W Verdon jeszcze nie byłem, ale w Gorges du Tarn, Rodellar czy Kalymnos owszem, tam sfociłem coś co powinno usatysfakcjonować - i lufa i trudności: (Po więcej zapraszam na swoją stronę: http://marcinciepielewski.pl/)

    Jakub Jodłowski na Self Control 8a (czyli jeszcze trudniej, bo ok VI.5+/6 na polskie ), Gorges du Tarn, Francja


    Jakub Jodłowski na El Delfin 7c+ (na nasze VI.5), Rodellar, Hiszpania

    Jakub Jodłowski na Aegialis 7c+, Kalymnos, Grecja

  7. #7

    Domyślnie

    Od samego patrzenia kręci się w głowie - szczególnie dwie ostatnie fotki robią robotę
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    I co SerU? Satisfaction?

  9. #9

    Domyślnie

    Dwa ostatnie to mistrzostwo!
    Brawo!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •