Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie [Piłka Nożna] LM - Szachtar Donieck - Paris Saint Germain

    D7200 + D5000 + N 18-105 + N 35 1,8 + N 85 1,8 G + S 120-300 2,8 + SB-700

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym raczej zapytał, czy te fotki były robione sprzętem ze stopki autora. Jeśli tak, to szacun się należy
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    wszystkie zestawem:
    Nikon D5000 + Sigma 120-300 2.8 (ta stara bez OS)
    niestety na lepszy sprzęt się w najbliższej przyszłości nie zanosi więc muszę sobie radzić tym demonem prędkości i celności
    ISO 1600
    f 3.2
    czasy 1/1000 (3 zdjęcia 1/800)
    D7200 + D5000 + N 18-105 + N 35 1,8 + N 85 1,8 G + S 120-300 2,8 + SB-700

  5. #5

    Domyślnie

    ZLATAN :O :O

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Ja bym raczej zapytał, czy te fotki były robione sprzętem ze stopki autora. Jeśli tak, to szacun się należy
    Nie przesadzajmy ......
    Pisałem parę razy ( i pokazywałem zdjęcia sportowe ), że puchą wyposażoną w MultiCam 1000 można skutecznie próbować robić dynamiczny ruch ; to całkiem pewny i bardzo powtarzalnie działający moduł AF; a ponieważ użyte szkło do złych nie należy i umiejętności ( jak widać ) autor posiada więc zdjęcia są całkiem , całkiem niezłe .......
    W tym wypadku największym ograniczeniem była sama pucha: jej użyteczne iso oraz mechanika/prędkość;
    Pewnie trzeba było się trochę namęczyć i poprzebierać materiał , ale to co zostało wybrane i tu pokazane swobodnie nadaje się do pokazania i wstydu żadnego nie ma ......
    Da się sprzętem amatorskim poprawnie zrobić sport? Jak widać - da.
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 10-10-2015 o 12:38

  7. #7

    Domyślnie

    oczywiście, że się da ale ilość zdjęć, gdzie moment był odpowiedni a ostrość uciekła albo ilość zdjęć trafionych z ostrością ale 2 klatki za wcześnie/późno jest niestety naprawdę spora....
    i potwierdzam: puszka bardzo ogranicza, baaardzooo! szczególnie w sporcie.
    ale walczę dalej!
    D7200 + D5000 + N 18-105 + N 35 1,8 + N 85 1,8 G + S 120-300 2,8 + SB-700

  8. #8

    Domyślnie

    I niestety widać to na zdjęciach, bo mecz obfitował w wiele ciekawych akcji do sfotografowania.

    Naucz się strzelać po jednej klatce z akcji, wyczuj opóźnienie aparatu, bo przy takim trybie seryjnym więcej klatek możesz stracić niż trafić...
    Ostatnio edytowane przez Slon ; 11-10-2015 o 08:55

  9. #9

    Domyślnie

    kopana jest naprawdę łatwym sportem do fotografowania dlatego nawet słabszą puszką da się temat ogarnąć.
    Rafał dobrze mówi - przyzwyczaj się do opóźnienia i rób tylko decydujące momenty. Wtedy nawet siatkówkę pokonasz tym sprzętem
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Przykład, jak dobrze można sobie poradzić średniej klasy sprzętem.
    Dla mnie super set!

    12 wymiata

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •